Web Tasarım Kampanyası El İlanı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Web Tasarım Kampanyası El İlanı ...

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 09-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muhammetyavuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammetyavuz

Grafiker / Bursa

Alt 09-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
klasik slogan,ucuz iş,piyasayı mahvediyosunuz mesleği ele düşürüyosunuz..
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2014 #3
klasik slogan,ucuz iş,piyasayı mahvediyosunuz mesleği ele düşürüyosunuz..
Hiçbir yapıcı tarafı olmasa da yorumunuz için teşekkür ederim.
Bu arada web tasarımı bu fiyata yapan ben değilim, ilanın grafik tasarımını yapan birisi olarak bu siteye yükledim. Siteyi takip ediyorsanız bu durumu biliyor olmanız lazım ?
Slogan olarak aklıma ilk geleni yazdım, bu iş için sizin bildiğiniz güzel bir slogan varsa ve bizlerle paylaşırsanız bir yere not edelim.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 10-04-2014 #4
tasarım fena değil bir web sitesi tasarımı yapan için ideal. Sizi konudan ayırarak ilanı yaptıran kişinin 250 tl 'ye host domain ve site hepsi bir arada bu fiyata satması arkadaşın dediği gibi bu işi nerelere getirdi artık müşterilerle muhattap olmaya bile sıkılır oldum. Doğru dürüst iş almaz oldum çoğu işi geri çevirmek geliyor elimden. Yol yakınken bu işin yapılmayacağını en azından bir proje tutturup hallerimi bu yönde ilerletiyorum.

250 tl ye template bile editlemezken bu fiyatlar ağlanacak cinsten Web Tasarım Kampanyası El İlanı
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2014 #5
tasarım fena değil bir web sitesi tasarımı yapan için ideal. Sizi konudan ayırarak ilanı yaptıran kişinin 250 tl 'ye host domain ve site hepsi bir arada bu fiyata satması arkadaşın dediği gibi bu işi nerelere getirdi artık müşterilerle muhattap olmaya bile sıkılır oldum. Doğru dürüst iş almaz oldum çoğu işi geri çevirmek geliyor elimden. Yol yakınken bu işin yapılmayacağını en azından bir proje tutturup hallerimi bu yönde ilerletiyorum.

250 tl ye template bile editlemezken bu fiyatlar ağlanacak cinsten Web Tasarım Kampanyası El İlanı
Yorumunuz için teşekkürler,

Arkadaş ofisi yeni açtı o yüzden müşteri çekebilmek istiyor.
Bu mesajdan alıntı yap