web tasarım kursu önerisi

Web Tasarımı - web tasarım kursu önerisi ...

ha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ha34

Matbaacı / İstanbul

Alt 06-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar hobi olarak web tasarım kursuna gitmeyi düşüniyorum önereceginiz kurslar varsa bilgi verirseniz sevinirim. azcıkda olsa on bilgi sahibiyim web tasarım konusunda fakat genede bir eğitim almak isterim varsa önereceginiz yerler bilgi verirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

smartcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smartcoder(37)

Webmaster / Kocaeli

Alt 07-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilge adamı önerebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
lantier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lantier

Webmaster / İstanbul

Alt 09-07-2011 #3
Hocam bilge adama filan sakın gitmeyin böyle yerlere inanın sektöre başlarken ben de böyle bir kurs yanlışına düştüm web tasarım kursu önerisi kurs boşa zaman emek ve para kaybına neden olur. Mevzu tasarımsa tasarımın kalbi photoshop photoshoptan başala devamı mutlaka gelir eğer kararlıysan bu sitedeki dersleri takip ederek kurslarda alabileceğinden daha fazla bilgin olur mutlaka sonuçta onlarda sadece yürümeyi öğretiyo koşacak olan sensin gene.Boşuna 2 ile 6 bin lira arasındaki fiyatlarla karşılaşma.
Bu mesajdan alıntı yap
GreenFuture isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GreenFuture

Webmaster / Yurtdışı

Alt 09-07-2011 #4
Bencede Photoshop ile basla, eger ingilizcen varsa dahada profesyonel bir egitim gormen mumkun, ben 15 yildir bu isin icindeyim Photoshopu daha yeni yeni sokuyorum ve bu bir ana ihtiyac, ben tabi internetten indirdigim cd ler ile egitimi kendim aliyorum firsat buldukca, sayet para konusunda sikintida olan veya bos zamanlar az olan varsa bu yolu denemelerini tavsiye ederim, elimde bayagi bir ogretici cd ve dvd var ama hepsi ingilizce tabi ve seve seve paylasirim...
Bu mesajdan alıntı yap
iyibiriyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyibiriyim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-05-2012 #5
Bilişim eğitim merkezini duydunuz mu?
microsoft ile eş çalışan bir yer ve başarısız olduğunuz takdirde ya da yeterli hissetmediğiniz takdirde aynı kuru tekrardan ücretsiz alabiliyorsunuz (tek şartları da derslere %90 katılmış olmanız) buna da öğretme garantisi diyorlar. web tasarım kursu önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
grafikstayla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikstayla

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 19-06-2012 #6
Bilişim eğitim merkezini duydunuz mu?
microsoft ile eş çalışan bir yer ve başarısız olduğunuz takdirde ya da yeterli hissetmediğiniz takdirde aynı kuru tekrardan ücretsiz alabiliyorsunuz (tek şartları da derslere %90 katılmış olmanız) buna da öğretme garantisi diyorlar. web tasarım kursu önerisi
bilişim eğitim merkezini ben de kesinlikle öneririm . öğretme garantisi olayı çok cazip gelmişti bana ve başladım . gercekten cok memnunum .
Bu mesajdan alıntı yap
emreisik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreisik

Webmaster / İstanbul

Alt 20-06-2012 #7
Kesinlikle kursa felan gitme web tasarım kursu önerisi) yani hobi için yapıcaksan kendin uğraş kaynak sayfa çok bu siteden ögrencegin çok şey var içerik olarak photoshopta arayüz çizmeye çalış standartlarını araştır hazır templatelere bak daha iyi kurstan web tasarım kursu önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
cevaplarbende isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cevaplarbende

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-07-2012 #8
kursa falan gitme demekle iş bitmiyor işte . kendi kendine veya internetten çabalayarak bir yere kadar bir şeyler ögrenebilirsin . bir noktada tıkanırsın . ben bilişim eğitim merkezine gitmiştim cok da memnun kaldım kendimi acayip geliştrdim. sana da öneriyorum
Bu mesajdan alıntı yap