Web Tasarım Öğrenmek İstiyorum

Web Tasarımı - Web Tasarım Öğrenmek İstiyorum ...

sdirek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdirek

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben Freehand ve Photoshop kullanıyorum , Grafikerlik yapıyorum şu anda fakat malum piyasa web de istiyor artık , ben Web (site kurmayı) hiç bimiyorum öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim , bana biraz karışık geldi forum sitelerinden öğrenebilirmiyim..

Kursa gitmem şartmı ? Bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı kurslar varmı ?

Yardımcı olursanız memnun olurum ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
xcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcoder(31)

xxx

Webmaster / Yalova

Alt 03-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
işin açıkçası türkiyede kursta öğrenemezsin. şimdi web sitesi kurmak derken neyden bahsettiğini anlamış değilim dahada açman gerek. Sonuçta bu işte tasarımcılar , programcılar , tasarımı programlamaya uygun hale getiren ekipler var sen hangi kolu öğrenmek istiyorsan ona göre bir yol çizmelisin ha herşeyi öğreniyim ama çamurdan öğreniyim diyorsan Bilge Adamın kurslarına gidebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

sdirek

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #3
Teşekkür ederim cevabınız için ,
Benim istediğim sıfırdan bir site nasıl kurulur , herşeyiyle vede iş ilanlarında görüyorum resim değiştirmek için eleman arıyorlar malum krizdeyiz , bide site yapmayı öğrenirsem 3-5 ek gelir elde ederim diye düşünüyorum, (Evde kızım çikolata bekliyor benden ) Bilge adamı çok pahalı diyorlar . Ben cüzi fiyata ama bilgi alabileceğim bir kurs istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
xcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xcoder(31)

xxx

Webmaster / Yalova

Alt 06-06-2009 #4
hmmm , bilge adamdan başka bir seçenek ancak özel ders alacak birsi bulursanız ondan özel ders almanızdır. Fakat internette arama yapıpta adobe dreamveaver programı için olan video dersleri bulup onlarla da kendinizi başlangıç seviyesine getirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

sdirek

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2009 #5
Bir web sitesini kurmam için hangi programları öğrenmek gerekiyor , benim kulaktan dolma duyduklarım Flash - Front page - photoshop - Dreamveaver bide kodlamalar var sanırım , benim öğrenmem için nereden hangisinden başlamam gerekli adım adım ama hızlı ve emin adımlarla ilerlemek istiyorum vede hangi program web sitesi kurmam için hangi işe yarıyor, yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(23)

Webmaster / İzmir

Alt 16-06-2009 #6
Bir web tasarımcısının kullancağı programlar:
-Photoshop
-Dreamweaver
-Flash üçlüsü bence yeterli ayrıca Html - Css - Php veya Asp - ekstra Javascript dillerini öğrenmeniz gerekir.

Bunların hepsini öğrenirseniz profesyonel bir web tasarımcı olursunuz.Ayrıca hayal gücünüzün tasarımcılık yönünüzünde kuvvetli olması gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-06-2009 #7
Arkadaşlar ben Freehand ve Photoshop kullanıyorum , Grafikerlik yapıyorum şu anda fakat malum piyasa web de istiyor artık , ben Web (site kurmayı) hiç bimiyorum öğrenmek istiyorum nasıl öğrenebilirim , bana biraz karışık geldi forum sitelerinden öğrenebilirmiyim..

Kursa gitmem şartmı ? Bana önerebileceğiniz uygun fiyatlı kurslar varmı ?

Yardımcı olursanız memnun olurum ...
kursa gitmene hiç gerek yok. öncelikle html ve css araştır bol bol makale okuWeb Tasarım Öğrenmek İstiyorum
sonra dreamweaverı kurcala kendin çok rahat öğrenebilirsin html site yapmak basitWeb Tasarım Öğrenmek İstiyorum eğer dinamik websiteleri yapmak istiyorsan ( yönetim paneli vs.) asp.net tavsiye ederim. ben .netciyim yardımcı olurum istersen Web Tasarım Öğrenmek İstiyorumarty:
Bu mesajdan alıntı yap
baris1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baris1981

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-06-2009 #8
valla dostum şimdi sen internet üzerinden bi kaç video izleyerek bu iş biraz zor yani temelini görmen gerekir.. ama freehand kullanıyorsan zaten adobenin promları kolay çünkü araçlar filan aynı dreamwevarden başla sonra flash ama onda tabiki kodlar olmazsa olmaz sonra da en son asp tavsiye ederim koaly gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
snowman_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snowman_8

Webmaster / İstanbul

Alt 20-06-2009 #9
kursa fln gitme onlar hikaye bana göre...ingilizce kaynaklardan araştırma yap türkçe kaynaklarda hiçbir şey bulamazsın ingilizce kaynaktaki örnekleri uygularsan kendini geliştirirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(24)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 22-06-2009 #10
çok güzel bir tavsiyem var sana bak bende iş arıyordum iş-kur a gittim iş-kur un düzenlediği kurslar var bende öğrenmek istiyordum kursa yazıldım ücretsiz ayrıyeten para bile veriyorlar teşvik amaçlı Web Tasarım Öğrenmek İstiyorumWeb Tasarım Öğrenmek İstiyorumWeb Tasarım Öğrenmek İstiyorumWeb Tasarım Öğrenmek İstiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links