web tasarım oneri

Web Tasarımı - web tasarım oneri ...

web tasarım oneri
xxzifonaxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xxzifonaxx

Hiç Biri / İstanbul

web tasarım oneri

Alt 05-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web tasarım kursuna gitmek istiyorum fakat iyi bi kurs bilmiyorum onerileriniz dogrultusunda bi yeri secicem bilge adam dısında bi kurs onerebilirmisiniz iyi oldugunu dusundunuz ... tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

turkuazmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkuazmetin

Matbaacı / İstanbul

Alt 05-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ismek büyükşehir belediye
Bu mesajdan alıntı yap

xxzifonaxx

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-01-2011 #3
ismek arastırdım ama bana uygun kayıtlar dolu oyuzden ismek ve bilge adam haric baska bi oneriniz varmı
Bu mesajdan alıntı yap
tugrulguvenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugrulguvenc

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2011 #4
bilgeADAM tavsiyemdir arkadaşım web tasarım oneri
Bu mesajdan alıntı yap
lameccana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lameccana

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2011 #5
ismeğe gideceğine sağdan soldan xhtml ve css eğitim kaynakları indir, deneme yanılma yöntemiyle daha çok şey öğrenirsin,
ama çok araştırmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap

xxzifonaxx

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2011 #6
gittigim kursun sonunda arac cubuklarını ogrenip kalmak istemiorum ismekde bunun otesinde bişi olcagını sanmıorum dediginiz gb xhtml ve css egitim kaynaklarını indirip kendim de ogrenebilirim .. ama grafik tasarımı ve web tasarımını duzgun bi sekilde ogretcek bilge adam dısında koca istanbulda bi yer daha yokmu simdi yahu web tasarım oneri
Bu mesajdan alıntı yap
ozd3m1r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozd3m1r

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 25-02-2011 #7
Ben gittim arkadaşım kursa baya da referans vs vardı izmirde en iyi falan diyolardı web tasarım oneri ama pek bişey öğrenemeden geri geldik 3 sene sonra yine web tasarım işine girmeye heves ettim forumdan araştırıyorum şimdi kurstan kalma bi kitap var bide web tasarım oneri şimdi hevesle site yapmaya başladım bence istek + araştırma ile öğrene bilirsin
Bu mesajdan alıntı yap