Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... Şehir: Zonguldak Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik ...

Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli
yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(24)

Webmaster / İstanbul

Alt 24-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım...

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar, 18 yaşındayım Zonguldak'ta yaşıyorum.Bu yıl bilgisayar bölümü web tasarım ve veri tabanı dallarında okuduğum okulumdan mezun oldum.Ağırlık web tasarım üzerinedir.Şuan Zonguldak genelinde Firmalara, Okullara çevrem ve hocalarımın aracılığı ile web tasarım, kartvizit , broşür gibi hizmetler sunmaktayım.Bu yıl İstanbul Teknik Üniversitesinde okumayı planlıyorum,biraz kararsızım ama iş bulursam kesinlikle orada okuyacağım.Hafta sonları tam zamanlı, hafta içleride okulumla paralel zamanlı olarak çalışabileceğim bir yer arıyorum.Okuldan arta kalan zamanlarda ofiste durabilirim.Ailece esnaf olduğumuzdan sebep konuşma yeteneğim iyidir, müşteri ile iletişime geçmekte ve herhangi birşey anlatmakta sıkıntı çekmiyeceğimden eminim..Şimdiden 2 adet Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE) belgesine sahibim.Bildiklerim;

• Html Tasarım
  • Wordpress Kurulum, Edit( Kısaca Wordpress Hakkında Herşey )
  • Kodlama yapamam fakat php,asp vs. her dili editlerim ve her scripti uyarlayabilirim.
  • Flash Web Tasarım
  • Flash Animasyonlar
  • Kartvizit Tasarımı
  • Broşür Tasarımı
  • Afiş Tasarımı
  • Tabela Tasarımı

Kısacası Web Tasarım & Reklam Hizmetleri adı altında çalışan bir işletmenin yükünü rahatlıkla sırtlayabilirim.Bu iki işten biriside olabilir.Amacım kendimi dahada geliştirmek ve bu işte ilerlemek.Lise okurken bunu başardım, üniversite okurkende bunu yapmayı çok istiyorum.Teşekkürler...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli - Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli ya da Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli | Web Tasarım & Reklam Hizmetleri Tarzında İş Yeri Aramaktayım... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

arkadas28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkadas28

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2011 #3
Sigara içmeyen;Joombla konusunda deneyimli, haber siteleri güncelleyecek ve flaş kullanarak benır reklam tasarlayabilecek, flash ve dreamwiever veya html veya php kodları hazırlayabilecek yada hazırlanmış kodları uyarlayabilecek veya hazır tema siteleri ihtiyaca göre uyarlayabilecek nitelikte bayan veya bay web tasarımcısı aranıyor. kendisini gören, duyan veya nerede olduğunu bilen varsa haber versin... Eğer o kişinin doğrudan kendiniz olduğunu düşünüyorsanız. Bir an bile beklemeyiniz. Özgeçmişlerinizi: gönderiniz. Çalışma yeri Şişli'dedir.
arkadas28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkadas28

Grafiker / İstanbul

Alt 26-06-2011 #4
Sigara içmeyen;Joombla konusunda deneyimli, haber siteleri güncelleyecek ve flaş kullanarak benır reklam tasarlayabilecek, flash ve dreamwiever veya html veya php kodları hazırlayabilecek yada hazırlanmış kodları uyarlayabilecek veya hazır tema siteleri ihtiyaca göre uyarlayabilecek nitelikte bayan veya bay web tasarımcısı aranıyor. kendisini gören, duyan veya nerede olduğunu bilen varsa haber versin... Eğer o kişinin doğrudan kendiniz olduğunu düşünüyorsanız. Bir an bile beklemeyiniz. Özgeçmişlerinizi: gönderiniz. Çalışma yeri Şişli'dedir.Özgeçmiş için: *********

yigitGr(24)

Webmaster / İstanbul

Alt 27-06-2011 #5
Gönderdim, teşekkür ederim
ozraksy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozraksy

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 30-06-2011 #6
İyi günler,

Eğer ilgileniyorsanız, daha yüksek standartlarda ve daha güvenli bir hayat geçirebileceğiniz Kuzey Kıbrıs'taki ajansımız için CV'nizi ve portfolyonuzu görmek isteriz.

En iyi dileklerimizle.

Özer AKSOY
*boa interactive

yigitGr(24)

Webmaster / İstanbul

Alt 30-06-2011 #7
Hocam şuan İstanbulda bir ajans ile anlaşma aşamasındayım, Kıbrıs düşünmüyorum teşekkür ederim teklifiniz için.