Web Tasarım Sitesi Çalışmam...

Serbest Çalışmalar - Web Tasarım Sitesi Çalışmam... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin...Eksiklerim varsa söyleyin tamamlıyım.... Birde Şu düzene [bakarmısınız : ) Birde Arkadaşlar Bu psd yi satmak istesem kaç ytl yapar ??:rofl::rofl: Bakanlar Yorumların sonunda Ben Almak ...

bybarikat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bybarikat

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin...Eksiklerim varsa söyleyin tamamlıyım....

Birde Şu düzene [bakarmısınız : )

Birde Arkadaşlar Bu psd yi satmak istesem kaç ytl yapar ??:rofl::rofl:

Bakanlar Yorumların sonunda

Ben Almak isteseydim ... Ytl verirdim... Gibi ...yAZArsınız sevinirim :rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 13-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mandallarla sayfayı gereginden fazla bogmussun...daha genis bir alanda calışabilridin bence cok sıkısık olmus...emegine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 13-09-2008 #3
ben para vermezdim yazılar photoshopt yaızldgı için ve karekter seçimi kötü oldugu için para vermezdim gerçekten ama yinede emğine saglık çalışıp bişeyler ortaya koymaya çalışmışsın ...

ayrıca web sitesi yaparken bence görsel kadar işlevde önemli tamamı reismden oluşan siteler geç açılır buda kullanıcyı rahatsız eder...
internet hızlı olsada 1 mb lık dosyayı 10 saniyede açılırsa site .. kimse ikinci kez girmez
Bu mesajdan alıntı yap
zekice79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekice79(38)

Grafiker / Ankara

Alt 13-09-2008 #4
Çok iç içe girmiş mandaldan başka hiçbirşey dikkatimi çekmedi birde kırıklıklar
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #5
Çalışman karışık olduktan sonra layer larının düzeni kimin umurunda Web Tasarım Sitesi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
moral00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moral00

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 27-10-2010 #6
arkadaşım genel itibariyle benim hoşuma gitti şu şekliyle 5 kuruş para vermem ama mandalları daha gerçekçi otutturabilseymişsin 20 lira verebilirdim Web Tasarım Sitesi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 28-10-2010 #7
Çok fazla photoshop efect uygulamışsın, gölgeler abartılı, bana kalırsa daha sade ve daha uyumlu renk seçimi ile daha güzel olurdu, tabii mandalları unutmayalım bende takıldım onlara çok fazla Web Tasarım Sitesi Çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, sitesi, tasarım, web