Web tasarım staj yeri

Staj Yeri Arayanlar - Web tasarım staj yeri Sponsorlu Bağlantılar Merhaba; Ticaret meslek lisesi web tasarım son sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. Şuan staj gördüğüm yer bölümümle alakalı olmadığı için çıkmak istiyorum. Bana bu konuda ...

Web tasarım staj yeri
sessiz05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sessiz05

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Web tasarım staj yeri

Alt 27-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;
Ticaret meslek lisesi web tasarım son sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim bir staj yeri arıyorum. Şuan staj gördüğüm yer bölümümle alakalı olmadığı için çıkmak istiyorum. Bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim. İstanbul Kadıköy'de ikamet etmekteyim. Mail adresim:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Web tasarım staj yeri veya Web tasarım staj yerisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap