Web tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Web tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum - İstanbul ...

kamilmustecep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kamilmustecep

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 10-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe DreamWeaver, PS CS6,Fireworks CS6,Adobe Flash CC bu prgramları orta derecede kullanabiliyorum.
HTML ve CSS biliyorum.(lise 3 düzeyinde)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: kamil11a.byethost22.com

İşle ilgili açıklama: Lise 4 döneminde okul zamanı haftanın 3 günü ücretli staj görebileceğim firma arıyorum.İstanbul Gaziosmanpaşa kağıthane şişli civarı tercih ediyorum.Bana telefon yolu ile ulaşırsanız sevinirim.

E-posta:

Telefon: 0539 863 82 75
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum - İstanbulWeb tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum - İstanbulWeb tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum - İstanbulWeb tasarım stajyeriyim uygun staj yeri arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap