Web tasarım tekliförneği

Web Tasarımı - Web tasarım tekliförneği ...

Web tasarım tekliförneği
theturkayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Web tasarım tekliförneği

Alt 24-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar tst ajans için hazırladğımız web tasarım teklif örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. İsteyen arkadaşların pm atması yeterli.
İyi çalışmalar

Web tasarım tekliförneği
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kblyglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kblyglr

Webmaster / Bursa

Alt 24-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir ajans müşterisine böyle bir form gönderiyorsa, ben müşteri olsam o ajans ile çalışmazdım. Yazanlar çok saçma, gözden geçirilmesi gerekir. Daha profesyonel olarak tekrar hazırlanmalı.

Not: Tasarım güzel, beğendim (:
Bu mesajdan alıntı yap

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 24-07-2011 #3
Bir ajans müşterisine böyle bir form gönderiyorsa, ben müşteri olsam o ajans ile çalışmazdım. Yazanlar çok saçma, gözden geçirilmesi gerekir. Daha profesyonel olarak tekrar hazırlanmalı.

Not: Tasarım güzel, beğendim (:
sahibi ben olduktan sonra pekte sozcuklerde mantık aramamak lazım.Web tasarım tekliförneği tasarımda konusturalım kenıdımızı yeter. arkadaslar faydalansın dıye verdım bunu. kımse dırek edıtlemeden kullanamyacagı ıcın rahatım Web tasarım tekliförneği ajansı 3 arkadasımın ortaklıgı ıle kurduk ılk ıslerımızı aldık hala ofıs arıyoruz.Web tasarım tekliförneği
Bu mesajdan alıntı yap
kblyglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kblyglr

Webmaster / Bursa

Alt 24-07-2011 #4
Hayırlı olsun. Sözcüklerimde herhangi bir artniyet yoktur, sadece bir ajans olarak biraz daha profesyonel olunması gerektiği kanısındayım (: Olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim. Başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

theturkayy

Webmaster / İstanbul

Alt 24-07-2011 #5
Hayırlı olsun. Sözcüklerimde herhangi bir artniyet yoktur, sadece bir ajans olarak biraz daha profesyonel olunması gerektiği kanısındayım (: Olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim. Başarılar dilerim..
Su sorunla hep karsılasıyorum zaten azizim. Sanırım ısımı sunuşu basaramıyorum. Profesyonelım yanı oyle oldugumu dusunuyorum uzun bı zamanda sonra ama hala ben profesyonelım demekten cekınırım cogu zaman. cunku daha bılmedıgım o kadar cok sey varkı. ılgılendıgın ıcın cok tesekkur ederım. elestırlmekten zevk alıyorum Web tasarım tekliförneği
Bu mesajdan alıntı yap
izmirgrafikk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmirgrafikk

Webmaster / İzmir

Alt 02-08-2011 #6
"window ve linux serverlara uyumluluk" koptum valla akşam akşam
Bu mesajdan alıntı yap