Web Tasarım Türk logo denemem

Logo Tasarımları - Web Tasarım Türk logo denemem ...

Konu Kapatılmıştır
illegalf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illegalf

Webmaster / Antalya

Alt 25-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeniden yapılandırdığımız web sitemizin logosunu paylaşmak ve sizlerin görüşünü almak istedim...

Üst alanı tam görmeniz için tüm banner'ı upload ediyorum.

Yorumlarınız benim için önemli, teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C-Larinase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Larinase

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 25-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ahbetbarin'in bi yorumu var. Tam yazmak istediklerimi anlatmış. Web Tasarım Türk logo denemem
Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat bu çalışma sıradan bir çalışma. Grafiker olmayan kişiler bile bunu hemen düşünebilir. Sen kendi farkını ortaya koymalısın yaratıcı olmalısın. Çalışma ise bir logodan daha çok resim gibi olmuş. Kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlamayın. Ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum.
Başarılar...
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-06-2010 #3
ahbetbarin'in bi yorumu var. Tam yazmak istediklerimi anlatmış. Web Tasarım Türk logo denemem
Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat bu çalışma sıradan bir çalışma. Grafiker olmayan kişiler bile bunu hemen düşünebilir. Sen kendi farkını ortaya koymalısın yaratıcı olmalısın. Çalışma ise bir logodan daha çok resim gibi olmuş. Kötülemek istemiyorum sakın yanlış anlamayın. Ama biraz daha çalışmanız gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum.
Başarılar...
Benim daha önceden başka bir konuya yazmış olduğum yorumu beğenip burada kullanmanız ismimi de hitap ederek söylemeniz açıkcası hoşuma gitti teşekkür ederim C-Larinase Web Tasarım Türk logo denemem. Ve tasarım için de biraz daha çalışılması gerek. Bu tür firmaların logo tasarımlarını inceleyin derim. Web Tasarım Türk logo denemem

illegalf

Webmaster / Antalya

Alt 25-06-2010 #4
yorumlar için teşekkür ederim Web Tasarım Türk logo denemem ancak ben grafiker değilim. Ben arayüz geliştiriciyim.

Yaratıcılık konusunda eksiklerim var, yani nasıl olmalı bilemiyorum nasıl yapmalıyım fikir verebilecek olan varmı?

ve şunu belirtmek isterim ben orada tüm üst alanı upload ettim, sizin dikkat edeceğiniz yer ise logo kısmı yani sadece logo ile ilgili düşüncelerinizi istiyorum
C-Larinase isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Larinase

Öğrenci (Grafik) / Kastamonu

Alt 25-06-2010 #5
Benim daha önceden başka bir konuya yazmış olduğum yorumu beğenip burada kullanmanız ismimi de hitap ederek söylemeniz açıkcası hoşuma gitti teşekkür ederim C-Larinase Web Tasarım Türk logo denemem. Ve tasarım için de biraz daha çalışılması gerek. Bu tür firmaların logo tasarımlarını inceleyin derim. Web Tasarım Türk logo denemem
Web Tasarım Türk logo denemem Gizli hayranınızım

Tasarıma gelince Türkiye nin özellikleriyle Web tasarımı birleştirmelisin. Mesela Grafik denilince aklıma ilk olarak Photoshop gelir. Genel kesiminde böyledir. PW Tarzı bişi yapabilirsin. Yani anlatmak istediğim Türkiyenin Doğal bitki örtüsünü anlatacaksan Sadece bitki örtüsünü koyman yetmez Ankaranın önünde bir bitki örtüsü koyarsan Türkiyenin olduğu anlaşılır. Baya bi karışık oldu ama İdare et artık :rofl:

illegalf

Webmaster / Antalya

Alt 25-06-2010 #6
sanırım ciddi ve yapıcı mesajlar alamayacağım...

konuyu ilgili moderatör silerse sevinirim, teşekkürler
Konu Kapatılmıştır