Web Tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Tasarım - Türkiye Geneli ...

SafranWeb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SafranWeb

Webmaster / Ankara

Alt 30-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım

Program/Seviye: PS.V.S

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar Vereceğim Örnek Tasarımı Yapacak Psd Dosyası Birlik De Teslim Edecek Grafiker Arkadaş Gerekli.

Uçuk Fiyat Verecekler Hiç Başvuru Yapmasın.

Tasarım Dan Sonra CSS Dökmesini Bilen Tasarımcı Varsa Daha Öncelikli Olur Detaylı Bilgi Mail Yada Telefon İle Verilecektir....

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Tasarım - Türkiye GeneliWeb Tasarım - Türkiye GeneliWeb Tasarım - Türkiye GeneliWeb Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sabriye elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabriye elif

Grafiker / İstanbul

Alt 02-07-2016 #3
Merhaba,
Grafikerler.net'teki ilanınızı gördüm.

Uzun yıllardır grafik tasarımla uğraşmaktayım. Yazarlık ve ressamlık da yapıyorum. Web tasarım alanında profosyonel değilim. Fakat kendimi geliştirmişliğim var.

Kendime üç site kurdum (linklerini inceleyebilirsiniz.)
Şu anda da sağlık sektöründe bir web sitesinin yapılandırması ve grafik işleriyle uğraşıyorum. Elimde, bayram ertesi teslim etmek üzere bir site işi var şu anda. Eğer vaktiniz var ise, en azından tasarımla ilgili kısmında size profosyonel destek verebilirim. Hosting satın aldığınız sitenin, e-destek departmanından destek alarak web kurulumunda da işi devam ettirebileceğime inanıyorum.
Ücretlendirme konusuna gelecek olursak, evet; maalesef ki bizim sektör biraz şımarıkça. Teklifleri fazla uçuk. Benim bu konuda, hakkımın ne ise eksiği fazlası olmadan onu talep etme prensibim vardır. Hakkaniyet, liyakat ve harcanan emek+vakit neyi gerektiriyorsa... o kadarını.

Dilerseniz işin detaylarını irtibat numaramdan konuşabiliriz.

Kronolojik olarak yeniden eskiye doğru, kendime kurduğum sitelerin linkleri aşağıda. Bu arada cv ve portföyümü de incelemiş olursunuz. Görüşmek ümidiyle, hoşçakalın...

yazimcizimtasarim.com – Grafik ve Takı Tasarımcısı, Yazar ve Çizer: ELİF SABRİYE KÂTİP
(alan adını satın alarak kurduğum, profosyonel çalıştığım site)

https://www.facebook.com/yazimcizimtasarim (face sayfam)

https://sabriyeelifkatipportfolyo.wordpress.com (eski portfolyo sitem)

ÇINARIM... İYİ Kİ VARSIN!
(bu da oğlum için açtığım blog)

NOT: Bu arada size bu mesajı mail olarak göndermiştim. Fakat ileti geri döndü, hata verdi yani. Bilginiz olsun.

Graphicer&Jewellery Designer
Writer&illustrator
ELİF SABRİYE KÂTİP
freelance1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freelance1

Grafiker / Ağrı

Alt 03-07-2016 #4
Merhabalar, mail atıldı.