Web Tasarım Uzmanı - Graphic Desgner

Sonuçlanan İlanlar - Web Tasarım Uzmanı - Graphic Desgner ...

plevneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plevneli

Eğitimci / İstanbul

ünlem

Alt 26-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş Tanımı : Web Tasarım & Grafik
Aranan Nitelikler : Alanında Yetenekli, Gelişime açık, Ticareti ve riski seven
Çalışma Şekli : Proje Bazlı / Tam Zamanlı
Eğitim Durumu : Tercihen en az Lise Mezunu veya Üzeri
İş Deneyimi : Deneyimli ve Kendine Güvenen
İl / Bölge : İstanbul , Bolu

Aranan Nitelikler

Web sitesi, arayüz tasarımları, multimedya, ebülten, vb. interaktif projelerin tasarımını yapabilecek HTML/CSS konularına hakîm Grafik gözü kuvvetli, ileri derecede web tasarımı yapabilen;

Tercihen Photoshop, MS Front Page, Macromedia Flash, Dreamweaver kullanabilen Yaratıcı , üretebilen ve yenilikleri takip edebilen;

Kendini geliştiren, Web tasarımı örnekleri içeren bir portföy sunabilecek, Sorumluluk sahibi;

Toplantılara katılabilecek iletişime ve bilgiye sahip olan arkadaşlar arıyoruz...

Başvurular mail (lütfen mail başlığına Web Tasarımcı ya da Graphic Desgner yazınız) ile yapılacak olupuygun bulunan arkadaşlar ofisimize davet edilip görüşülecektir.

Didaktik Ajans
Hasan YILDIZ
didaktik [at] didaktik.com.tr
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Web Tasarım Uzmanı - Graphic Desgner veya Web Tasarım Uzmanı - Graphic Desgnersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..