Web Tasarım Uzmanı

İş Veren İlanları - Web Tasarım Uzmanı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, firmamıza Web Tasarım Uzmanı arıyoruz. Photoshop, Flash programlarını bilen. HTML, CSS ve konularına hakim tercihen Bayan ve Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz. Yapılan örneklerle ...

Web Tasarım Uzmanı
gofrettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gofrettin

Webmaster / İstanbul

Web Tasarım Uzmanı

Alt 11-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, firmamıza Web Tasarım Uzmanı arıyoruz. Photoshop, Flash programlarını bilen. HTML, CSS ve konularına hakim tercihen Bayan ve Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz. Yapılan örneklerle birlikte bana CV'leri gönderebilirsiniz.

+90 (212) 274 4500
+90 (212) 274 3420
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Web Tasarım Uzmanı veya Web Tasarım Uzmanısayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap