Web Tasarım Ve Grafikerlikde Yeniyim Yardım Liütfen Uzmanlar:((

Fireworks - Web Tasarım Ve Grafikerlikde Yeniyim Yardım Liütfen Uzmanlar:(( ...

ghostranger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghostranger

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Fireworks CS5 Kullanmaya yeni Başladım AdobePhotoshop çok karışık Kendimi Geliştirdikten Sonra Geri Dönerim :rofl:

Fakat Şöyle Bir Sorunum Var;

fireworks de tek Bir sayfada Çizim Yapıyorum ve Export Ettiğimde Dolayısıyla Tek Bir Ana sayfa.htm ve anasayfa.jpg Oluyor Bunu Web syfama yükledim fakat olmadı bu şekil Bir sayfa Çıkıyor >>>Örnek sayfa<<< Bunu Nasıl Düzeltirim Veya Fireworks de Farklı bir şekilde mi çizmeliyim lütfen Yarım Emeği Geçen Herkese şimdiden Çok Tşk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irfanview41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfanview41

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 06-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Senin Fireworks'da yaptığın sadece tasarım oluyor.Tasarımın kodlamasını ve yazılımını yaptıktan sonra menüler ve yazılar istediğin gibi web site haline gelicektir.
Bu arada FOREVER PHOTOSHOP Web Tasarım Ve Grafikerlikde Yeniyim Yardım Liütfen Uzmanlar:((
Bu mesajdan alıntı yap
ghostranger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghostranger

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-04-2012 #3
Tasarımı Yaptım Diyelim Bana 2 dosya kalıyor biri sayfa.htm diğeri ise içinde resimlerin buluğunduğu dosya bunları ftp den web sayfama direk atıyorum fakat örnekdeki verdiğim gibi oluyor bunlara ek başka birşeyler daha yapmak gerekiyormu diye soruyorum kısacası Web Tasarım Ve Grafikerlikde Yeniyim Yardım Liütfen Uzmanlar:((
Bu mesajdan alıntı yap