Web Tasarım ve Programlama alanı staj yeri arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Web Tasarım ve Programlama alanı staj yeri arıyorum - İstanbul ...

erdikurtulus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdikurtulus

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım ve Programlama alanı staj yeri arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Üsküdar Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Macromedia Fireworks 8,Macromedia Dreamweaver 8,Macromedia Flash 8 ,Visual BAsic de asp.net ve .vb dili gördük ,Office programlarından Access de SQL ile ilgili bilgi aldık kendimi geliştirebileciğim bir staj yeri arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Tasarım ve Programlama alanı  staj yeri arıyorum - İstanbul - Web Tasarım ve Programlama alanı  staj yeri arıyorum - İstanbul ya da Web Tasarım ve Programlama alanı  staj yeri arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Tasarım ve Programlama alanı  staj yeri arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web Tasarım ve Programlama alanı  staj yeri arıyorum - İstanbul | Web Tasarım ve Programlama alanı  staj yeri arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
arenatek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arenatek

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2012 #3
Yazılım Şirketimiz için broşür, poster, infografik ve bilgi formu tasarımı yapacak stajer arıyoruz. Perfomansa göre maaş artırımı ve iş imkanı sunulacaktır. ilgileniyorsanız adresine CV'nizi ve porfolyonuzu göndermenizi rica ediyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
arkap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkap

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2012 #4
AsistBuy adlı E-ticaret sitemizde görev alacak,
CSS3, HTML5 ve tercihen JQuery, Java Script, Adobe Photoshop bilen
Junior Developer geliştiriciler arıyoruz.

Kendine güvenen, takım çalışmasına uyumlu arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.

Saygılar

Cenk Güven
Asist İç ve Dış Ticaret A.Ş.
M : + 90 532 283 3189
T : + 90 216 527 2620
F : + 90 216 527 2630
E :
Bu mesajdan alıntı yap