WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Müşterilerimizin web ...

Candan Ofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Candan Ofset

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Müşterilerimizin web tasarım ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde web tasarım bilgisine sahip tasarımcı arıyoruz.
Büyükçekmece civarında oturanlar tercihimizdir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul - WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul ya da WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul | WEB TASARIM YAPACAK ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

caporeista isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caporeista

Webmaster / İstanbul

Alt 02-03-2011 #3
beylikdüzünde oturuyorum ben tam zamanlı değil ama evden çalışabilirim isterseniz .
kasabali0534 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasabali0534

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2011 #4
sürekli çalışacak mı yok sa dışarıdan mı....