Web Tasarım Yaptırılacak - İstanbul

İş Veren İlanları - Web Tasarım Yaptırılacak - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Web Tasarım Yaptırılacak" Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: - Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Şablonu hazır ...

aler97 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aler97

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 30-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım Yaptırılacak"

Program/Seviye: -

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Şablonu hazır , kolay kullanımlı admin paneline sahip script yaptırılacaktır . Yapabilecek arkadaşlar özel mesaj ile iletişime geçebilir

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web Tasarım Yaptırılacak - İstanbulWeb Tasarım Yaptırılacak - İstanbulWeb Tasarım Yaptırılacak - İstanbulWeb Tasarım Yaptırılacak - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Fcetinkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fcetinkaya

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 30-08-2013 #3
pm gönderildi.
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-08-2013 #4
Web tasarım yaptırılacak.. "Ücretli"

Ben genelde çalışmalarımı birkaç kilo pirinç veya buğday karşılığında yapıyorum.. Bu iş bana uymaz. Size kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
nuriQocca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuriQocca

Öğrenci (Grafik) / Bolu

Alt 30-08-2013 #5
Aynen.. Ücretli olması çok iyi olmuş Web Tasarım Yaptırılacak - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
akeraker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akeraker

Grafiker / Karaman

karamandan web tasarımcı

Alt 31-08-2013 #6