Web Tasarım Yardım!!!

Web Tasarımı - Web Tasarım Yardım!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar konuyu nereye acıcam bılemedım buraya acmaya karar verdım ben meslek lısesı web tasarım ogrencısıyım 12. sınıfa gectım herneyse hocamız dreamweaver , photoshop ve flash derslerı gosterdı dreamweaerden ...

Web Tasarım Yardım!!!

Web Tasarım Yardım!!!

Alt 21-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar konuyu nereye acıcam bılemedım buraya acmaya karar verdım ben meslek lısesı web tasarım ogrencısıyım 12. sınıfa gectım herneyse hocamız dreamweaver , photoshop ve flash derslerı gosterdı dreamweaerden anlıyorum bırtane yayınlanmayan sıtemde var dıyerlerınıde az cok blıyorum ama sorun surada web sıtesı acmak ıstıyorum uyelık, forum gıbı seylerı hıc blmıyorum php asp flan o yuzden ne yapmam lzm domaın host alsam kendı basıma ogrenebılrımıyım programaları veya hazır kodları varmı bıde dreamweaverden baska uyelıklı flan bır sıte tasarım programı varmı uyelık koyabılcegımız
simdıkten herkese tesekur ederım.:kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grapich-X isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grapich-X

Webmaster / İstanbul

Alt 21-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hazır scriptlere falan göz at üyelik asp üyelik scripti gib mantıgı çözmeye çalış
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 21-06-2008 #3
Tam olarak web programcısı olamk istiyorsun sanırım.
PhpNuke lerden başla. Hazır forumlar kur ve kurcala nasıl bir algoritmayla çalıştıklarını anlamaya çalış. Sonra php de kendin sayfalar yazmaya basla. databaseleri kontrol et ve en sonunda kendine sıkı bir kontrol paneli yaz. sonra asp yi ögrenmen cok basit olur. En son olarak da asp.net i kesin ögren.

bu arada flash ve actionscript i de ögrenmeyi ihmal etme bence. yakın zamanda web camiası ve bir cok firma artık sitelerini flash ta ister duruma gelecek. flashın sınırları baya genişledi ve daha da genişliyeceginden emin ol
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-06-2008 #4
Saolun calısımcam yapımcan ıns
Bu mesajdan alıntı yap
mesh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesh

Eğitimci / Ankara

Alt 23-06-2008 #5
Arkadaşım sana tavsiyem eğer hızlı bir şeklide bişeyler yapmak istiyorsan JOOMLA kullanman..
Bilgisayarın internete bağlı değilken de tasarım konyrolü yapabilirsin.Joomla da php tabanlı bir sistem.Hazır eklentilerle birçok şey yapabilirsin.

Joomla
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 23-06-2008 #6
Eğer forum kuracaksan hazır scriptlerden yararlanabilirsin.Nette;

MyBB ,SMF ,VBulletin kavramlarını aratırsan çok basit bir şekilde forum açabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 24-06-2008 #7
eğer çok zahmete katlanmayım hemen olsun istiyorsan joomla tarzı hazır uygulamaları kullan ama işin tekniğiyle yapmak istiyorum diyorsan php yada asp ile başla derim...
işi ilerletmek istiyorsan tabi .net öğren
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 26-07-2008 #8
Aslında Visual studıo warda programlama bilgisi gerekiyor.
Ama arkadaşların dediği gibi hazır scriptler we we en iyisi joomla
hem joomla öğrenmesi kolay we güsel bir program senini işini görür.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tasarım, web, yardım