Web Tasarım - Yardımcı olur musunuz ?

Web Tasarımı - Web Tasarım - Yardımcı olur musunuz ? ...

ylmzgs1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ylmzgs1905

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Endüstri Meslek Lisesinde 10.sınıf bilişim teknolojileri öğrencisiyim. Seneye yani 11.sınıfta web tasarım dersi var. ben bu seneden birşeyler öğrenip hazır olarak 11. sınıfa geçmek istiyorum. Adobe Photoshop'u iyi seviyede kullanabiliyorum. Flash ve Dreamweaver'da biliyorum (biraz). bana bir tasarımı kodlamayı ve tasarımı bir siteye (ya da blogda olur) aktarmayı öğretir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muratgoktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratgoktas

Grafiker / Kayseri

Alt 19-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
web site yapmaayı öğrenmek istiyorsan buradan sana sadece akıl verebiliriz bu yüzden eğitim seti alıp bakmanı tavsiye ederim. Visual Studio öğren Dreamweaver ı geliştir Kodlabın eğitim cd li kitaplarına bakabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
yumlusoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yumlusoft

Webmaster / Malatya

Alt 28-01-2014 #3
En iyi eğitim yapmak ve yıkmaktır biz böyle öğrendik sana diyeceğim kodlarla uğraş olmadı yine olmadı yine benzersiz bir yazılımcı olmak istiyorsan bu yoldan yürü
Bu mesajdan alıntı yap
ylmzgs1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ylmzgs1905

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-02-2014 #4
web site yapmaayı öğrenmek istiyorsan buradan sana sadece akıl verebiliriz bu yüzden eğitim seti alıp bakmanı tavsiye ederim. Visual Studio öğren Dreamweaver ı geliştir Kodlabın eğitim cd li kitaplarına bakabilirsin.
Dreamweaver çok karıştırıyorum herşeyi birbirine giriyo :/

En iyi eğitim yapmak ve yıkmaktır biz böyle öğrendik sana diyeceğim kodlarla uğraş olmadı yine olmadı yine benzersiz bir yazılımcı olmak istiyorsan bu yoldan yürü
Hep deniyoz olmuyo deniyoz olmuyo Web Tasarım - Yardımcı olur musunuz ? Web Tasarım - Yardımcı olur musunuz ?
Hep aynı yerde takılıp kalıyorum Web Tasarım - Yardımcı olur musunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap