Web tasarımcı arıyoruz - asp.net bilen

Sonuçlanan İlanlar - Web tasarımcı arıyoruz - asp.net bilen Sponsorlu Bağlantılar REKLAM AJANSIMIZA WEB TASARIMCI & PROGRAMCI ARIYORUZ Güncel web tasarım trendlerini takip eden, tasarımı kendine sadece iş olarak değil hobi olarak da gören, genç, öğrenmeye hevesli, yaratıcılığına güvenen, ...

sbryldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sbryldrm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

REKLAM AJANSIMIZA WEB TASARIMCI & PROGRAMCI ARIYORUZ
Güncel web tasarım trendlerini takip eden, tasarımı kendine sadece iş olarak değil hobi olarak da gören, genç, öğrenmeye hevesli, yaratıcılığına güvenen, web - interaktif mecrayı kendisine profesyonel iş alanı olarak hedeflemiş, ofisimizde tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak web tasarım alanında çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

• Web tasarım konusunda eğitim almış ve/veya kendini bu konuda yetiştirmiş,
• Tasarımda zevkli, yaratıcı, becerikli,
• Kendini geliştirecek, tutorialları kullanarak kendi kendine öğrenebilecek,
• Photoshop, Illustrator, Freehand veya başka yazılımlarla tasarım/editing yapabilecek,
• Hızlı, fonksiyonel, şık kurumsal web sitesi ara yüzleri üretebilen,
• ASP yada ASP.NET Dillerinden en az birine hakim
• HTML ve CSS'e hakim
• Optimizasyona ve detaylara önem veren ancak hızlı çalışan,
• Daha önceden proje yapmış ve projesini sunabilecek,
• MAcromedia Flash'ı orta seviyede olsa da kullanabilecek,
• Ofisimize "renk" katacak
• Hatta belki logo, katalog ve kurumsal kimlik tasarlayabilecek,

Web dışında basılı çalışmalar ile ilgili grafik tasarım yapabilen başvurulara öncelik tanınacaktır.
Örnek çalışma/çalışmalar gönderilmeyen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
Fotoğraflı özgeçmiş ve örnek çalışmalarınızı ********* mail adresine gönderiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..