Web Tasarımcı - Bursa

İş Veren İlanları - Web Tasarımcı - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Web Tasarımcı - Bursa Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Web tasarım konusunda ...

Web Tasarımcı - Bursa
siomarka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siomarka

Webmaster / Bursa

Web Tasarımcı - Bursa

Alt 10-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarımcı - Bursa

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Web tasarım konusunda en az 2 ila 5 yıl deneyimli, Php & MySQL, HTML, CSS3, JQuery konusunda bilgi sahibi responsive (tercihen Bootstrap v.b frameworkler hakkında deneyimli) web sitesi hazırlayabilen örnek referans siteler sunabilecek, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli bay bayan deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aşağıdaki e-posta adresine başvurularınızı cv ve portfolyo ile gönderilmesi rica olunur.

E-posta:

Telefon: 0224 235 15 56
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Tasarımcı - BursaWeb Tasarımcı - BursaWeb Tasarımcı - BursaWeb Tasarımcı - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

siomarka

Webmaster / Bursa

Alt 14-08-2015 #3
İlan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap

siomarka

Webmaster / Bursa

Alt 17-08-2015 #4