Web Tasarımcı, Grafiker Alınacaktır,

Sonuçlanan İlanlar - Web Tasarımcı, Grafiker Alınacaktır, ...

isot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isot

Eğitimci / Adıyaman

Alt 06-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Ataşehir'de faaliyet göstermekte olan Türkiye'nin önde gelen firmamıza web tasarımcı ve grafiker alınacaktır.

Aranan kriterler;

• Web tasarım konusunda eğitim almış ve/veya kendini bu konuda yetiştirmiş,
• Tasarımda zevkli, yaratıcı, becerikli, kendine öz güveni olan, vizyoner
• Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel veya başka yazılımlarla tasarım/editing yapabilecek,
• Hızlı, fonksiyonel, şık kurumsal, katalog ve web sitesi ara yüzleri üretebilen,
• Optimizasyona ve detaylara önem veren ancak hızlı çalışan,
• Daha önceden proje yapmış ve projesini sunabilecek,
• Flash banner vs yapabilecek,
• Web programlama dillerinden php, asp, html, mysql, ajax dillerinden birini yada birkaçını iyi seviyede kullanabilen,
• Logo ve kurumsal kimlik tasarlayabilecek,

çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Başvuru yapacak arkadaşın, özgeçmişini ve yapmış olduğu çalışmaları içeren bir e-postayı,

********* e-posta adresine göndermesi rica olunur.

Not: özgeçmişi ve yapmış olduğu çalışmaları göndermeyen arkadaşların başvuruları dikkate alınmayacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..