Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul ...

gunmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunmak

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarımcı & Grafiker

Program/Seviye: Photoshop,freehand,corel,illustratoe,indesign programlarını iyi seviyede kullanan, tercihen flash, dreamweaver programları hakkında bilgi sahibi.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: * Şirketimizin kurumsal kimlik materyalleri,dergi ilanları,katalog,broşür vb. tasarımlarının yapılması,firma web sitelerinin güncellenmesi ve yeni web siteleri tasarımlarının arayüzlerinin oluşturulması,mikro-site,display ( banner,landing page gibi ) flash animasyon,e-mailing, e-bülten vb. gibi pazarlama materyallerinin hazırlanması ( En az 2 yıl deneyimli ) * Firma içinde server donanımı,server yönetimi,miscrosoft işletim sistemi, Ms Office ve benzeri programların kurulması ve oluşabilecek sorunların giderilmesi ( yetiştirilmek üzere )
* 30 yaşını aşmamış,bayan,
*Anadolu yakasında ikamet eden,
* En az lise mezunu ( Grafik tasarım bölümü mezunu )

E-posta:

Telefon: 0216 370 76 76
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul - Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul ya da Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul | Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
douboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

douboo

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2011 #3
ücreti merak ettim ya Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul 10 parmağında 10 marifet hayde
Bu mesajdan alıntı yap
Deruni_Lafiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Deruni_Lafiz(30)

Webmaster / İstanbul

Alt 27-06-2011 #4
Hepsini yapabilen bir kişi varsa çalışmasın ben vereyim aylık ne kadar istiyorsa Web Tasarımcı & Grafiker - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap