Web Tasarımcı ile nasıl çalışırım??

Web Tasarımı - Web Tasarımcı ile nasıl çalışırım?? ...

sty_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sty_grafiker(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben web tasarım işinden anlamıyorum.Zaten bunun için uğraşta vermiyorum Web Tasarımcı ile nasıl çalışırım??...Daha önce web tasarımcıyla birlikte çalışmadım yani demek istediğim bir grafiker olarak ben web sayfasına ne gibi katkılarda bulunabilirim.

Neden soruyoruma gelince daha önce bi webci bana bir adres verdi ve bu sayfaya göre bi çalışma yap dedi Web Tasarımcı ile nasıl çalışırım?? Bende birkaç zemin ve buton yolladım adama ama adam bana hiçbir şekilde geri dönmedi Web Tasarımcı ile nasıl çalışırım??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Layout hazırlayarak..PSD template hazırlama yöntemleri var..Netten araştırırsanız pekçok kaynak bulursunuz..
Bu mesajdan alıntı yap
sty_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sty_grafiker(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2008 #3
Layout hazırlayarak..PSD template hazırlama yöntemleri var..Netten araştırırsanız pekçok kaynak bulursunuz..

Teşekkürler...Bir araştırayım
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 26-07-2008 #4
ewt arkadaşında dediği gibi photoshopda psd template yapabilirsin sonra bazen siteye görseller hazırlanması gerekiyor bunları yapabilirsin photoshopda
ayrıca her zmn webci+grafiker olmanınbir avantajı wardır firmalar kurumsal kimlik yaptırıyolar+web sitelerini yaptırıyolar bunu iksini ayrı kişiler yapıor sen ikisinide bilirsen ikisinide yapabilirsin(ben öle yapıorumWeb Tasarımcı ile nasıl çalışırım??)
koaly gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışırım, ile, nasıl, tasarımcı, web