web tasarımcı - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - web tasarımcı - İzmir ...

web tasarımcı - İzmir
nezmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nezmes

Hiç Biri / İzmir

web tasarımcı - İzmir

Alt 09-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web tasarımcı

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: iyi..

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar ;

İzmir de ikamet eden, internet sitemizi istediğimiz gibi düzenleyebilecek takım arkadaşı aramaktayız.İlgilenen arkadaşların irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları web tasarımcı - İzmir - web tasarımcı - İzmir ya da web tasarımcı - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | web tasarımcı - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
web tasarımcı - İzmir | web tasarımcı - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2011 #3
www.olymposdesign.com adresine bakarsanız sanırım size yardımcı olabilirler.ben oradan hallettim isimi gayet de guzel oldu.zaten izmirde bu firma.
Kedi(li)kız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kedi(li)kız(32)

Grafiker / İzmir

Alt 25-07-2011 #4
ilanınız güncel mi ?? güncel ise ilgileniyorum . flash , psd , dw programlarını ileri derecede kullanabiliyorum .
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 25-07-2011 #5
kaç sayfa olcak
bu iş için ayırdıınız bütce nedir