Web Tasarımda Tasarıma Nasıl Resim Koya Bilirim?

Web Tasarımı - Web Tasarımda Tasarıma Nasıl Resim Koya Bilirim? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben logo filan koyucam tasarımıma ama koymayı bilmiyorum yardım edermisiniz? yardım ederseniz iyi olur Arkadaşlar......

CyBorq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CyBorq

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben logo filan koyucam tasarımıma ama koymayı bilmiyorum yardım edermisiniz? yardım ederseniz iyi olur Arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wusiv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wusiv

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 03-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop bölümüne almalıyız seni, logo istediğin yere koyabilirsin genellikle sayfaının sol üstüne koyulur bazende Sağ üstüne (Sağ üst genellikle logo imza yerine kullanılıyor, bazı kişilerde farklı yorumluyor), Logonun nereye geleceği konusunda şüphen var ise Eline bir fatura al bakmanı yada www.microsoft.com , Adobe Oracle 11g, Siebel, PeopleSoft | Oracle, Software. Hardware. Complete. The Shell global homepage - Global . v.s v.s
Bu mesajdan alıntı yap
kerrigan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerrigan

Hiç Biri / Muğla

Alt 03-02-2010 #3
Dreamweaver ile çalışıyorsan... en üst menüden insert/image'e tıkla. Sonra resmi seç ve ok'e bas. Resim eklendi.

İnternette bir çok görsel ders var. Onları takip etmeni tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap