Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul ...

Metin METE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metin METE(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop: Normal
Illustrator: Normal
Dreamweaver: Normal

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba arkadaşlar. ben metin mete, yaklaşık 7 senedir görsel tasarımla uğraşıyorum. şuan herhangi bir yerde çalışmadığımdan, freelance olarak görsel tasarımla uğraşıyorum. genelde kurumsal ve büyük sitelerin tasarım işlerini yapıyorum. planlı ve programlı çalışmayı severim. benim için, elimdeki işin tesliminde herşeyden önce orjinallik, fikir ve kalite çok önemlidir. bu nedenle 1 haftada teslim edeceğim işi 2 haftada teslim eder, hem tasarımsal olarak kaliteli hemde kodlama olarak standartlara uygun yeni nesil kodlamayı sağlarım. genelde müşterilerim bu yüzden işlerim yoğun olsada benimle çalışmak isterler.

şuanda da aynı durumla karşı karşıya olduğumdan! iş paylaşımı yapabileceğim, kodlama (dreamweaver) bilmese bile ortak iş yapabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyorum...

ücretlendirme konusunda da, ben herhangi bir ücret ödemeyeceğim. müşterilerle birebir görüşmeyi ben yapıyorum. anlaşılan fiyatı, işi yapan arkadaşın banka hesap numarasını vererek müşteri tarafından ödemesi sağlıyorum. ücretin tutarı konusunda da, emin olun emekçi biri olarak emeğinizin karşılığını hakkıyla alacaksınız (not: komisyon yada ekstra para ekleme yok. tamamen anlaşılan ücret, işi yapacak arkadaşa müşteri tarafından gönderilecek.)

benim çalışma prensiplerime göre, önce ödeme sonra iş teslimi olduğundan! ödemenizi işten önce alacağınızın garantisini verebilirim. fakat bu duruma istinaden, güvenilir arkadaşlarla çalışmak istediğimi belirtmek isterim.

teşekkür ederim
iyi çalışmalar

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul - Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul ya da Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul | Web Tasarım'da Tecrübeli Çalışma Arkadaşları - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fulay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fulay

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2011 #3
mail gonderdim.. tesekkurler