Web Tasarımı Duyurusu

Deneme Çalışmalar - Web Tasarımı Duyurusu ...

Web Tasarımı Duyurusu
ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Web Tasarımı Duyurusu

Alt 16-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ankara sokaklarına asmayı düşündüğüm duyuru ... tasarımı konusunda hala düşünüyorum, bana fikir versin ne yapabilirim diye şöyle bir çalışma yaptım ..

bu olacak demiyorum Web Tasarımı Duyurusu sadece deneme ...

Web Tasarımı Duyurusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ankara sokaklarına asmayı düşündüğüm duyuru ... tasarımı konusunda hala düşünüyorum, bana fikir versin ne yapabilirim diye şöyle bir çalışma yaptım ..

bu olacak demiyorum Web Tasarımı Duyurusu sadece deneme ...
oldukça farklı ve hoş geldi bana
deneyebilirsiniz
tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
fs1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fs1453

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-09-2011 #3
Farklı ve çok dikkat çekici bence.
Yaratıcı (kreativ) kişiliklerin bu afişin karşısında durup en azından incelemelerini sağlıcak bişey olmuş.
Şahsen Profesyonel ve başarılı buluyorum.

Almanya' da dikkat çekecek bir çalışma olmuş.
Tebrikler...
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 17-09-2011 #4
oldukça farklı ve hoş geldi bana
deneyebilirsiniz
tebrikler.
Farklı ve çok dikkat çekici bence.
Yaratıcı (kreativ) kişiliklerin bu afişin karşısında durup en azından incelemelerini sağlıcak bişey olmuş.
Şahsen Profesyonel ve başarılı buluyorum.

Almanya' da dikkat çekecek bir çalışma olmuş.
Tebrikler...
keşke " şöyle olsa, bu şekilde yapılsa" cümlelerininde bulunduğu bir yorumunuzda olsaydı ... yinede teşekkürler ...
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-09-2011 #5
Arka plan görseli çok fazla yer kaplamamış mı? Uzaktan bakan biri bunu kot reklamı falan sanmasın sakın! Bir afişte asıl önemli olan anlatılmak isteneni vurgulamak değil midir? Şahsen arka plan görseli benim daha çok dikkatimi çekti, sizin web tasarım ile ilgili duyurunuz ikinci planda duruyor şu anda. Bir daha baktım da arka plan gerçekten amacın dışına çıkmış durumda bence. Bu haliyle bence asmayın, arka plan görseli küçültmeye ve adamın elinde tuttuğu, önemli olan kısmı büyütmeye çalışın derim ben. Bu yaparsanız gayet başarılı olacaktır diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 18-09-2011 #6
Arka plan görseli çok fazla yer kaplamamış mı? Uzaktan bakan biri bunu kot reklamı falan sanmasın sakın! Bir afişte asıl önemli olan anlatılmak isteneni vurgulamak değil midir? Şahsen arka plan görseli benim daha çok dikkatimi çekti, sizin web tasarım ile ilgili duyurunuz ikinci planda duruyor şu anda. Bir daha baktım da arka plan gerçekten amacın dışına çıkmış durumda bence. Bu haliyle bence asmayın, arka plan görseli küçültmeye ve adamın elinde tuttuğu, önemli olan kısmı büyütmeye çalışın derim ben. Bu yaparsanız gayet başarılı olacaktır diye düşünüyorum.
Bende bu konuya değinecektim , arkaplanı altdan, üstden ve birazda yanlardan kırpabilirsiniz. Burda öne çıkan tonlama seçimi nedeniyle eller olmuş malesef.Bu durumu nasıl gidereceğinizi pek çözemedim bende. arkaplanı tamamen gri yapsanız çirkin olabilir. Sayfa gri olduğu için uyumlu olmuş ancak renki bir şekle soksanız nasıl durur?

bunlar benim aklıma takılanlar, fikir olarak başarılı

(ahuramazda nicki çok tanıdık geliyor, fk ya takılıyormuydunuz Web Tasarımı Duyurusu )
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-09-2011 #7
Bende bu konuya değinecektim , arkaplanı altdan, üstden ve birazda yanlardan kırpabilirsiniz. Burda öne çıkan tonlama seçimi nedeniyle eller olmuş malesef.Bu durumu nasıl gidereceğinizi pek çözemedim bende. arkaplanı tamamen gri yapsanız çirkin olabilir. Sayfa gri olduğu için uyumlu olmuş ancak renki bir şekle soksanız nasıl durur?

bunlar benim aklıma takılanlar, fikir olarak başarılı

(ahuramazda nicki çok tanıdık geliyor, fk ya takılıyormuydunuz Web Tasarımı Duyurusu )
ilginçtir, verilen tepki aklımın ucundan bile geçmeyen bir şeyi işaret etti ...

adamın burada espirisi sadece siz grafikerlere sunuş tarzıydı aslında ... biraz graphicriver tarzı sunum yapayım istedim, onuda elime yüzüme bulaştırdım sanırım Web Tasarımı Duyurusu

ilanda adam olmayacak elbette , sadece ekranın olduğu tasarım olacak ...

burada yaptığım basit bir afiş çalışması, geliştireceğim ve daha da düzene koyacağım elbette ...

not: adamın arkasına uyacak iyi bi arka plan elinizde varsa da ve benimle paylaşmak isterseniz hayır demem yani Web Tasarımı Duyurusu
Bu mesajdan alıntı yap

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-09-2011 #8
ahuramazda nickini yıllardır kullanıyorum ... tr3d'den akvaryumum.com gibi bir çok site'de bana ait ...

de ... bu fk nedir ? cahilliğime verin ?
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 18-09-2011 #9
sorun yok o zaman , iç tasarım gayet şık ve hoş bence.

fotokritik.com yazmadım reklam olmasın diye öyle yazdım(neyse o kadar önemli değil sadece aklıma takılmıştı nerden tanıdık geldiği)
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-09-2011 #10
bence gayet iyi olmuş. Eline sağlık. Web Tasarımı Duyurusu

Yalnız o paraya pahalı diyen çoooook gereksiz insan olacaktır.

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları