Web Tasarımı Sitelerimizde sıkıntı için fikri olan var mı?

Yazılım Rehberi - Web Tasarımı Sitelerimizde sıkıntı için fikri olan var mı? Sponsorlu Bağlantılar Selamlar Arkadaşlar... Umarım konuyu dogru yere açmışımtır... Ben aslında grafikerim. Ama Web sitesi arayüzü hazırlıyorum. php ile hazırlanıyor yazılımı. Sıkıntımız son yaptığımız sitelerde zaman zaman silinen dosyalar çıkıyor. ...

twinblade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinblade

Grafiker / Ankara

Alt 08-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar Arkadaşlar...
Umarım konuyu dogru yere açmışımtır... Ben aslında grafikerim. Ama Web sitesi arayüzü hazırlıyorum. php ile hazırlanıyor yazılımı. Sıkıntımız son yaptığımız sitelerde zaman zaman silinen dosyalar çıkıyor. sanki kanser gibi site kendi kendini imha ediyor. banner kalana kadar siliniyor. çok araştırıyoruz? yazılım mı? server mi? sistemden mi kaynaklanıyor? bir fikri olan varsa paylaşırsa minnettar olurum. emekler boşa gidiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selamlar Arkadaşlar...
Umarım konuyu dogru yere açmışımtır... Ben aslında grafikerim. Ama Web sitesi arayüzü hazırlıyorum. php ile hazırlanıyor yazılımı. Sıkıntımız son yaptığımız sitelerde zaman zaman silinen dosyalar çıkıyor. sanki kanser gibi site kendi kendini imha ediyor. banner kalana kadar siliniyor. çok araştırıyoruz? yazılım mı? server mi? sistemden mi kaynaklanıyor? bir fikri olan varsa paylaşırsa minnettar olurum. emekler boşa gidiyor.
Webmaster ve Programlama bölümüne Php, Asp, Perl, Html Topiği açılsa daha uygun olurduWeb Tasarımı Sitelerimizde sıkıntı için fikri olan var mı?

Sadece fikrimi belirteyim..Ftp bilgilerinizi başkaları biliyor olabilir mi
veya bilgisayarınız da virüs kaynaklı bir sorun olabilir...Eğer böyle değilse, sorun hostunuzdadır...hostunuzun güvenlik açıkları veya sistemde bir hata olabilir.

Hostunuza güvenlik modülü yüklediginizde sadece sizin girmenize izin vereceginden hem kişisel hem virüs tabanlı güvenlikte sorun ortadan kalkacaktır.
(Bildigim kadarıyla phpsuexec modülü dışardan yazmaya karşı güvenlik sağlıyor...)

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
twinblade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinblade

Grafiker / Ankara

Alt 05-02-2009 #3
yazılımdan kaynaklanan kod hatası nedeniyle kaynaklanıyormuş. blueeden tşk ederim arkadaşım. sonuçta sizin söylediğiniz gibi nedenden kaynaklanıyormuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fikri, icin, olan, sikinti, sitelerimizde, sıkıntı, tasarimi, tasarımı, var, web