Web tasarımı

Web Tasarımı - Web tasarımı ...

Cevapla
Web tasarımı
estrumantalist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

estrumantalist

Öğrenci (Grafik) / Konya

Standart

Web tasarımı

Alt 29-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şirketimiz için bir özgün ve dinamik bir web sitesi yaptırmak istiyoruz. Faaliyet alanımız film,tanıtım filmi, reklam filmi, video klip, konser ve organizasyon çekimleri vs. kısaca görüntü çekimi ile alakalı her türlü yapımları kapsıyor. Mevcut olan sitemiz çok sıradan olduğu için yeni tasarımın görüntü sektöründe olmamızdan dolayı 3d içerikli görselliğe sahip, şaşırtıcı, bize ait simgelerin kullanılacağı bir yapıda olmasını tercih ediyoruz. İlgilenenler bize 0 542 406 95 46 nolu numaradan ulaşabilirler. Ayrıca fikirlerinizi tam olarak anlayabilmemiz için tasarımı eskisini mail atarlarsa çok iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Standart
Alt 29-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen konunuzu İş Veren İlanları bölümüne açınız.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Madde 14: Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır. Profilinize yazacağınız tüm bilgiler arama motorlarında çıkabilir. Eğer kişisel bilgilerinizin ya da iletişim adreslerinizin arama sonuçlarında çıkmasını istemiyorsanız profilinize bu gibi bilgileri yazmayınız. İletişim bilgisi verilebilecek bölümler ilgili bölüm kurallarında yazılıdır.

Madde 41: Grafikerler.net'e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.

Madde 42: Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli selcukinci Sonuçlanan İlanlar 13 09-11-2013 21:16:55
Freelance Sahne... bahtiyaralaman Freelancer İş Arayanlar 16 26-09-2013 18:04:34
Gazete tasarımı ve matbaa işleri tasarımı yapacak tasarımcı aranıyor - Malatya yenigun44 İş Veren İlanları 2 14-04-2013 14:52:13
Freelance Kurumsal kimlik çalışması, LOGO tasarımı, Web tasarımı, broşür tasarımı - Türkiye Geneli dccreation İş Arayan İlanları 2 18-02-2013 20:27:12
Web Tasarımı, 3D MaxFuar İnşaat İşleri, Grafik tasarımı - Türkiye Geneli murat_eya Sonuçlanan İlanlar 7 06-06-2011 11:36:00

Kapat
Şifremi Unuttum?