web tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - web tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Bir arkadaş ile anlaştık, ilanı kapatabilirsiniz. Teşekkürler. kaledes isimli üyeden Alıntı web tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum Şehir: Dünya Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: -- Çalışma Şartları: Tam ...

kaledes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaledes

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir arkadaş ile anlaştık, ilanı kapatabilirsiniz. Teşekkürler.
web tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum

Program/Seviye: --

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: web tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum hangi programi kullandigi onemli degil benim icin,,, onemli olan durust olmasi..
normal isinin disinda beraber calisabilecegimiz arkadaslar varsa lutfen whatsaptan yazsin

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
web tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum - Dünya Geneliweb tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum - Dünya Geneliweb tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum - Dünya Geneliweb tasarimi ve kurulumu yapabilecek arkadas ariyorum - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

724web isimli Üye şimdilik offline konumundadır

724web

Webmaster / İstanbul

merhaba

Alt 28-01-2017 #3
merhaba 2005 yılından beri web sitesi yapıyorum.. iş hakkında detayları görüşebilir miyiz? ********* cem saydır
kaledes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaledes

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-02-2017 #4
Bir arkadaş ile anlaştık, ilanı kapatabilirsiniz. Teşekkürler.