web tasarımı yapmak istiyorum fakat yaptıracak kişi ya da firmalara ulaşamıyorum

Web Tasarımı - web tasarımı yapmak istiyorum fakat yaptıracak kişi ya da firmalara ulaşamıyorum ...

Konu Kapatılmıştır
web tasarımı yapmak istiyorum fakat yaptıracak kişi ya da firmalara ulaşamıyorum
fhm89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fhm89

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 11-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öretmenliği 3. sınf öğrenisiyim.Web tasarımı yaptıracak firma ya da kişiler arıyorum. PHP biliyorum photoshop, flash, fireworks kulanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
NOT=Bu işe ihtiyacım var
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kblyglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kblyglr

Webmaster / Bursa

Alt 12-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Freelance çalışabilir, veya iş ilanlarını takip ederek uygun bir firmada, başvurunuz dahilinde eğer kabul edilirseniz çalışabilirsiniz.

Serbest çalışabilmeniz için birkaç önerim:
Kendi web sitenizi hazırlayın, daha önceden yapmış olduğunuz çalışmaları referans amaçlı sergileyin.
grafikerler.net, r10.net gibi ilgili siteleri takip edin, bu sitelerde bu tarz işler oluyor genellikle.
Eğer ki sektörel bazda yetenekli iseniz müşterileriniz 1-2 ay içerisinde size ulaşmaya başlayacaklardır zaten.

+ kartvizit tasarlayarak bastırın, yakınlarınızdan başlayarak dağıtmaya başlayın (:
fhm89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fhm89

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 12-12-2010 #3
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
AsiAsiL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AsiAsiL

Fotoğrafçı / İzmir

Alt 25-12-2010 #4
bkus[at]msn.com mail at yaptııgn işleri görüşelim.. çalışabiliriz.
koder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koder

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2010 #5
yurdum yazılım bir incele kendin yap
Konu Kapatılmıştır