web tasarımı yardım lütfen

Web Tasarımı - web tasarımı yardım lütfen ...

Alt 14-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bende web site tasarımı yapmak istiyorum ..photshop um var başka ne indirmem lazım tasarım yapmak için .. çok hevesliyim ve hayal gücümü kullanırsam iyi şeyler yapacağıma inanıyorum .. bana yardım ederseniz sevinirim..:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dreamweawer indirmeniz gerekenlerden sadece bir tanesi...
Bu mesajdan alıntı yap
Linux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Linux(28)

Webmaster / İstanbul

Alt 14-12-2008 #3
Hayal gücü ile herşey bitmiyor kardeşim web tasarımı  yardım lütfen
öncelikle kendine bazı kaynaklar bulman gerek kitaba gerek bile yok herşey sanal ortamda bulunmakta. öncelikle temel kodlardan başlamalısın bir kod nerede başlar ve nerede biter hangi kodu nerede kullanabilirsin. asp nedir php nedir html nedir banner ve logo nasıl yapılır. Hangi program ne işe yarar bunları bilmelisin dediğim gibi sanal ortamda bulunmakta başlıca gerekenleri sayayım.

Web Dizayn için > Photoshopda Tasarımını Yaparsın
En kolay web programı olan > Frontpageyi kullanabilirsin daha sonrasında DreamWewer`e geçebilirsin veya direk dreamweawerden başla.
Imageready ile Banner, logo tarzı şeyler hazırlayabilirsin veya araştırarak hazır banner, logo programlarını kullanabilirsin.

Scriptlere hiç girme istersen web tasarımı  yardım lütfen php ve asp scriptlere site yapmayı kodlamayı tam öğrenmeden hayatta giriş yapma derim kafan karışır bunalırsın web tasarımı  yardım lütfen
En kolay kurulumlar > PHp-nuke, Asp-nuke vardır onlarda modules ve block yöntemi ile bir portal oluşturabilirsin onuda***************************adresinden makaleleri okuyarak birşeyler başarabilirsin.

Onun dışında webmaster kaynaklarını iyi takip etmelisin. öncelikle yeni başlayanlar bölümleri olanlarda gezebilirsin.

Şimdiden kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Ferdisenel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ferdisenel(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-12-2008 #4
web tasarımı  yardım lütfen.............
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-12-2008 #5
ferdisenel..... elimde çekiç falan yok ve senide bi çiviye benzetmedim:tongueout: ama ilk hazırladığım programı sana göstereceğim .. herkes senin gibi karşısındaknii küçük görmüyor kardeşim ok ?
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 20-12-2008 #6
Web tasarımı yapmak istiyorsan ilk basta html ve css ögrenip daha sonra dreamweaver kullanman gerek...eger ben görsel tasarım yapıcam kodlamasını baskalarına bırakıcam diyorsan photoshop yada bir cok benzeri tasarım programı yeterli olacaktur diye düşünoyrum..saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-12-2008 #7
namo web editor u kullan kullanimi cok basit ve profesyonel dreamever felan senin icin cok karisik php nuke felan hele hic girme ogreneceksen joom la ogren oda php tabanlidir kesinlike joom la yi ogren basarilar
Bu mesajdan alıntı yap
Ferdisenel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ferdisenel(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 12-02-2009 #8
berfin kardeşim =) dalga geçmek gibi niyetim yok inşallah öğrenirsin ama.. program yapmak diyorsun bu noluyo
Bu mesajdan alıntı yap
mum_alevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mum_alevi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-02-2009 #9
Sıfırdan başlamaya kalkarsan belli bir süre sonra sıkılırsın. Hatta nefret edersin... Sana tavsiyem git joomla yada wordpress'i araştır. Bunları makinana kur ve hazır yazılımlar üzerinde değişiklikler yaparak öğrenmeye başla. Kodları değiştirerek hangi kodun ne işe yaradığını ve takıldığın yerleri google yardımıyla öğrenmeye çalış. Emin ol araştırmacı ruhun daha da gelişir. Yoksa uzman birinden eğitim almadan sıfırdan başlarsan çok zorlayıcı ve takıldığın yerlerde bıktırıcı olabilir. Bu benim görüşürüm. Sana uyar uymaz tabikide sana kalmış.

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
aurum63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aurum63

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 12-02-2009 #10
eminim arkadaş vazgeçmiştir site yapmaktan web tasarımı  yardım lütfen Hakikaten karışık ve sabır isteyen işler bunlar, kardeşim, hangi sistemle yaparsan yap photoshop deneyimin yoksa zorlanırsın. Başlangıç için en iyisi hazır kutu sistemleridir. Yok ben zoru severim ve sabırlıyım diyorsan html kodlamalarından başla öğrenmeye. Kolay gelsin web tasarımı  yardım lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
lutfen, tasarimi, web, web tasarımı, yardim