Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar

Web Tasarımı - Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar ...

burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

ünlem

Alt 28-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar phptoshop ile bir tasarım yaptım amotörce lütfen değerlendirirmisiniz ilk çalışmam sizce nasıl hayal gücüm ve yaratma kabiliyetim Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alparslanozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alparslanozan

Webmaster / Yozgat

Alt 28-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ikonlar çok büyük sayfayı cok kapatıyor düşünce güzel ama yerleşimde bıraz daha oynamalısın bence. Başarılar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 29-02-2012 #3
Teşekkürler bi iyi yorum yapan sendin çok sağol Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Lilith_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lilith_

Grafiker / İstanbul

Alt 29-02-2012 #4
cok daha iyi olabılrdı arkadasında dedigi gibi ikonlar fazlasıyla buyuk ve ust kısımdakı menulerden cok daha fzla dıkkat cekıyor ayrıca site tasarımın bitmemiş sanırım?
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 29-02-2012 #5
arkadaşlar bu benim ilk denemem benim sizinle paylaşma amacım yaratıcılığım varmı ne gibi yeteneklerim olabiilir bunları öğrenmek ben profesyonel bir tasarımcı değilim ama olucağımada inanıyorum açıkcası Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkür ediyorum menü bölümü çok berbat biliyorum ve sağ altta ki iconlarda abartı evet baya büyük ama bir tasarımcı için ilk ve deneme olarak yapılmış bir çalışma olarak güzel değilmi zaten pek birde zaman harcamadım sadece bir kaç saat uğraştım.
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci62

Webmaster / Tunceli

Alt 01-03-2012 #6
Sevgili burak
öncelik basarilarinin devamini diliyorum ,
calisman icin yorum yerine bir ornek vermek istiyorum ben sana.
simdiki calismana baktigim zaman gordugum sey ( kendim ) ilk web tasarima ilgi duydugum o an gozlerimin onune geldi ve gariptirki bende arkaplani karanlik bir renk olsun istedim.
sanirim herkez boyle basliyor arkaplanin karanlik secilmesi belkide yaptigimiz kusurlari kapatiyordu kimbilir bu yuzden cazip geliyordu belkide Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar
Tasarimlarinda acik ve goz yormayan renkler kullanmak ile baslayabilirsin burak.
Bence bir an evvel karanlik dunyadan kurtulmalisin henuz ise yeni baslamis iken bu senin icin ideal bir tutum olacaktir emin olabilirsin ve gunu geldiginde neden siyahi sectim ki sanki bile diyebilirsin kendinde Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar
iyi calismalar tekrar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 02-03-2012 #7
çok teşekkür ederim tasarımcı yorumun için çok çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için ayrı teşekkür ediyorum bana bu şekilde yön vericek abiler ablalar lazım işte bu şekilde beni bilgilendirebilecek yardım edebilecek , çok sağol allah razı olsun dediğin gibi yapıcam Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
xny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xny

Sanat Yn. / İzmir

Alt 04-03-2012 #8
hayatımda gördüğüm en güzel çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 05-03-2012 #9
hayatımda gördüğüm en güzel çalışma
:surprised:

Hayatında hiç web sayfası görmedin sanırım Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar herkez berbat derken sen baya abarttın Web tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
djtornado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djtornado

Webmaster / Kütahya

Alt 19-03-2012 #10
yeni başladıgın için amatörlügün tasarımada yansıyor bundan misal veriyorum 5 sene sonra buna baktıgın zaman guleceksın he bunuda kaybetme bunu ıkın gun sonrakı tasarımlarına bak bır de buna bak arasındakı fark gorus acın ve o gunden bu gune kat ettıgın yolu goreceksın bu da senın kendını degerlendırmen acısından cok onemlı bır husus tasarım genede guzel ama dedıgım gıbı basıt ve amatorceWeb tasarımımı değerlendirirmisiniz arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları