Web Tasarımında Hangi Programı Önerirsiniz

Web Tasarımı - Web Tasarımında Hangi Programı Önerirsiniz Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar benim size özellikle web tasarımcılara bi sorum olucak ben de web tasarıma el uzatıyorumda yakında sizce hangi program daha çok kullanıyor ve bide iş alanı en ...

gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar benim size özellikle web tasarımcılara bi sorum olucak
ben de web tasarıma el uzatıyorumda yakında sizce hangi program daha çok kullanıyor ve bide iş alanı en geniş olan tabiki
değerli fikirlernizi bekliyorum şimdiden sağolun Web Tasarımında Hangi Programı Önerirsinizeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 12-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
web tasarimi icin dreamwaveri oneririm photoshop kullanarak ikisi muhtesem ikili olacaktir.
vektorel cizimler icin corel gayet kullanisli bir program ancak cag illustrator cagi olacak gibi ben hala baslamadim Web Tasarımında Hangi Programı Önerirsiniz sitede bircok dokuman var kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-03-2008 #3
çok teşekkürler bilgilendirdiğin için dikkate alıcam dediklerini
Bu mesajdan alıntı yap
pseudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pseudo

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 13-03-2008 #4
flash ı da unutmamak lazım tabii ki,cs3 sürümünde psd dosyalarının layerlar halinde import ederek üzerinde istediğin değişikliği yapmak mümkün,bunun gibi birçok yeni özellikle beraber web için olmazsa olmaz bir program.
Bu mesajdan alıntı yap
MaSMaVi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaSMaVi(30)

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 14-03-2008 #5
Adobe Photoshop Cs3
Dreamweaver
Flash

WebTasarımında Birbirini Tamamlayabilen 3 Eksiksiz Program Bunlardır.

Biraz Araştırma Yaparak Ders Örneklerine Ulaşabilirsin.

Kolay Gelsin. İyi Çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet KAPLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet KAPLAN

Webmaster / İstanbul

Alt 30-03-2008 #6
Bence Adobe Photoshop, Dreamweaver, Flash die sınıflandırmamak lazım. Adobe'un bütün web tasarıma uygun programralarını kullanabilirsin. Herşey işine yarar sanaen kolay hangisi geliyorsa. Şuan bunlar piyasanın devleri durumunda. Ama arkadaşın dediği gibi çağ illustrator çağı ister web ister grafik hepsine yatkın. Ben hepsi hakkında birz bilgin olsun derim. Flex'ide unutmamak lazım bu arada. Web Tasarımında Hangi Programı Önerirsiniz zaten photoshop'a hakim olduğunu biliyorum. Sen siteyi çiz ve gerisi sana nasıl kolay geliyorsa öyle tamamla.
Bu mesajdan alıntı yap
galadrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galadrim(40)

Grafiker / İzmir

Alt 02-04-2008 #7
Photo shop yerine paint shop pro'yu da kullanabilirsin.Web grafikleri için gayet güzel özellikleri vardır.Jpeg export, Slice vs.. oldukça kolay ve etkili. Fakat çalışacağın yerlerde arkadaşların dediği gibi photoshop gelecektir önüne...
Bu mesajdan alıntı yap
leventerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leventerdogan

Webmaster / İstanbul

Alt 03-04-2008 #8
Frontpage ide yabana admayın kullanması oldukça güzel bi programdır.
ASP de sorun yaşamıyorsun ama PHP de kodlama hataları ile karşılaşabilirsin.

Kod okumayı ve yazmayı kaptıktan sonra notepad ile bile site tasarlarsın.

Bu tabi işin coderlik bölümü...

Yaptığın tasarıma ( bizim milletimiz hepsi bi yerden çıksın istediği için) görsellikte katman gerekeceğinden ilave bi cizim programıda öğrenmen gerekecek ( photoshop vs.)

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-04-2008 #9
Photoshop ve Illustrator MADO'da Baklava ve Dondurma Gibidir Birlikte Sonsuza Yol Alabilirsiniz Photoshop CS3 ve Illustrator CS3 Tavsiye Ederim İlerde Bunların Rakibi Kalmayacak...
Bu mesajdan alıntı yap
daimakafein isimli Üye şimdilik offline konumundadır

daimakafein

Grafiker

Alt 05-04-2008 #10
photoshop
flash
dreamwaver
illustrator
Bu programlarla gayet başarılı tasarımlar çıkartılabilir ama sonuçta kişinin yeteneğine ve bilgisine kalmış bi durum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hangi, nerirsiniz, onerirsiniz, program, programi, programı, tasariminda, tasarımında, web, önerirsiniz