Web tasarımında Tecrübeli Bayan Grafiker - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Web tasarımında Tecrübeli Bayan Grafiker - İzmir ...

Heeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Heeri

Webmaster / İzmir

Dosya24

Alt 20-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazılım alanında faaliyet gösteren şirketimiz için Grafiker aranmaktadır.

Başvuruda bulunacak arkadaşları fotoğraflı kısa özgeçmişleri ile birlikte daha önce yaptığı işlerinden örneklerle başvurması önemle rica olunur.

Açıklama:
Arkadaşlar özellikle css bilgisi çok önemli şayet bütün iş css üzerinde dönüyor diyebilirim. sadece yazılım alanında faaliyet gösterdiğimiz için bizimle çalışacak olan arkadaşın photoshop da çizilen tasarımları sorunsuz bir şekilde css/html dökmesi gereklidir.

bunun dışında diğer web teknolojileri hakkında bilgi sahibi olması şüpesiz kendi avantajıdır göz önünde bulundurulur.

iletişim : info[at]hbb.com.tr

şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..