web tasarımında yeniyim tavsiyeler bekliyorum

Web Tasarımı - web tasarımında yeniyim tavsiyeler bekliyorum ...

Bagcioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bagcioglu

Hiç Biri / Kahramanmaraş

Alt 16-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TEKN?K EL MAK?NA
kendimi geliştirmeye çalışıyorum. web sayfamı yorumlayıp geliştirmem için destek olursanız sevinirim. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ankarafatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankarafatih

Grafiker / Ankara

Alt 09-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
içerik olarak sitede olması gerekenler mevcut ama bir renk cümbüşü var, sanayi malzemeleri daha ağır ve oturaklı renk seçilebilir, web tasarımında güzel gösteren bir ana renk seçmen ve bu renk tonları üzerinden sitenin diğer noktalarını geliştirmen daha güzel olacaktır. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

gelişim

Alt 09-04-2015 #3
merhaba öncelikle alanında uzman ve tecrübe kazanacak şekilde kendini geliştirmen için tasarıma hemen atılmadan önce biraz grafik kitapları okumakla başla işe Emre Uçar'ın "Görsel iletişim ve Grafik Tasarım" adlı kitabınla başlayabilirsin. İnternet büyük bir nimet bol bol araştır yerinde durma sürekli tekrar tekrar örnekler yap. behance.net gibi sitelerde üstadların çalışmalarına bak. Tutorial sitelerinde programları ve program araçlarını nasıl efektif kullabileceğine bak. Önünde uzun ama bir o kadar güzel zamanlar olacak.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap