Web TV Eğitim Seti v0.2 (Videolu Dersler)

Photoshop Dersleri - Web TV Eğitim Seti v0.2 (Videolu Dersler) ...

emrree55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrree55

Grafiker / Bursa

Alt 31-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT="Comic Sans MS"]

[COLOR="Red"]Web TV v0.2 BETA(Güncellendi)[/COLOR]

Bu program

Video paylaşım sitelerindeki Eğitici Videoların tek çatı altında Toplanması Ve Kullanıcıların İstediği Eğitim Setini Saatlerce google de aramadan Bulunması İçin Tasarlanmıştır. Program Tasarım ve Güncellemelerle Geliştirilip Daha güzel ve Daha bol içerikli hale getirmek için Çalışıyorum. Güncellemeleri Giriş Ekranından Takip Edebilirsiniz

Şuan BETA v0.2 Sürümünde Olan Program ileriki Versiyonlarda Farklı Özellikler ve Donanımlarla Geliştirilecektir.

Giriş Sayfasından Görüntü:

Giriş Sayfasında Şuanki Güncel Sürüm Başlığı Altından Güncellemeleri Ve yeni eklenen Özellikleri Takip Edebilirsiniz...

DOWNLOAD:
Web TV v0.2.rar

[COLOR="Red"]NOTWeb TV Eğitim Seti v0.2 (Videolu Dersler)/COLOR] Program Bana Aittir Programı [COLOR="Blue"]Web TV[/COLOR] Adresinden Takip Edebilirsiniz . Sorun yaşarsanız Sitedeki " [COLOR="Red"][COLOR="Yellow"]Program Sorunları[/COLOR][/COLOR] " Bölümüne Bakabilirsiniz yada İletişim Bölümünden Özel Mesaj Atabilirsiniz...

[/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları