Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul ...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Kadıköy Koşuyolundaki ajansımıza yetiştirmek üzere web ve grafik tasarım alanında kendini geliştirmek isteyen tam zamanlı staj yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. ilgilenenlerin varsa daha önceden yaptığı çalışmaları ve cv lerini mail olarak bekliyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul - Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul ya da Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul | Web ve Grafik tasarım alanında ilerlemek isteyen stajyer - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

PaTRoN42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PaTRoN42

Öğrenci (Grafik) / Giresun

Alt 19-05-2011 #3
Mail attım.
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-05-2011 #4
ilan sonuçlanmıştır. ilgilenenlere teşekkürler.