Web ve Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web ve Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

arda basoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda basoz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web ve Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: adobe illustrator İyi derece
adobe photoshop İyi derece
adobe indesign orta derece
adobe dreamweaver orta derece
adobe flash orta derece

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilge Adam (300 saat) Web Grafik Tasarım kursunu Üstün Başarı sertifikasıyla bitirdim.Altkültür Sanatın her dalıyla yoğun bir şekilde uğraşmaktayım.Kendimi geliştirebilceğim ve bir şeyler katabileceğim bir ekiple çalışmak istiyorum.Askerliğim 2013 yılına kadar tecilli.İstanbul Beşiktaş'ta oturmaktayım ve evime çok uzak olmayan yerlerde iş arıyorum .Şimdiden teşekkürler.

E-posta: *************

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web ve  Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli - Web ve  Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da Web ve  Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web ve  Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli | Web ve  Grafik Tasarım istanbul'da acil iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bugrab isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bugrab

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-02-2011 #3
dostum durum uygun olacak ise ajansımız taksimde acil iş sağlıyoruz telefonda görüşelim aradım sana ulaşamadım telefonum