Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Program/Seviye: Web tasarım ve programlama yazılımları Grafik tasarım ...

kkaymakci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kkaymakci

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Program/Seviye: Web tasarım ve programlama yazılımları
Grafik tasarım programları

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul Yenibosna'da (Avrupa Yakası) yeni kurduğum reklam ajansına rahat bir ortamda çalışarak kendini geliştirmek isteyen;

Web tasarım ve programlamasını bilen
Grafik yazılımları konusunda bilgi sahibi
Yeni teknolojileri öğrenmeye ve sorumluluk almaya açık
İstenileni anlayıp uygulamaya dökebilecek bir yardımcı arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul - Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul ya da Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul | Web ve Matbaa grafikerleri konusunda tecrübe kazanmak isteyen - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alperhayvali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperhayvali

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-09-2011 #3
İlan güncelmidir acaba?
ahmedatas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedatas(28)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 01-10-2011 #4
ben de ilgileniyorum mümkünse iletişime geçelim sizinle
suaypkamer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suaypkamer

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-10-2011 #5
iletişime geçebilirmiyiz? hala geçerli ise ilanınız.