web ya da grafik tasarimcilik yolunda.... - Ankara

İş Arayan İlanları - web ya da grafik tasarimcilik yolunda.... - Ankara Sponsorlu Bağlantılar web ya da grafik tasarimcilik yolunda.... Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: selamlar. ben isletme mezunuyum ama is alanimi degistirmeye, bilisime yonelmeye karar werdim. 2 aydir ...

duralitasci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duralitasci

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 23-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web ya da grafik tasarimcilik yolunda....

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: selamlar. ben isletme mezunuyum ama is alanimi degistirmeye, bilisime yonelmeye karar werdim. 2 aydir iskur bunyesindeki grafikerlik kursuna gidiyorum. fakat ekstradan bos durmayip kendimi daha cok gelistirebilecegim, web tasarimi ya da grafikle ilgili part time is ariyorum. html, dreamweaver, corel ogrendik su ana kadar. bu konuda bilgi sahibi olanlardan da fikir almak istiyorum. saygilar..

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0506 447 71 11
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

web ya da grafik tasarimcilik yolunda.... - Ankaraweb ya da grafik tasarimcilik yolunda.... - Ankaraweb ya da grafik tasarimcilik yolunda.... - Ankaraweb ya da grafik tasarimcilik yolunda.... - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap