Web yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Web yardım Sponsorlu Bağlantılar ARkadaşar photoshop cs2 ile web sitesi için bir tasarım çizdim.Sonrada tasarımı gif seçeneğini seçerek html and images olarak kayıt ettim.Ama tasarımı ön tarafta yanlarında beyaz çizgiler oluyor önde ...

Web yardım
Layerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Layerman

Hiç Biri / Çankırı

Web yardım

Alt 11-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARkadaşar photoshop cs2 ile web sitesi için bir tasarım çizdim.Sonrada tasarımı gif seçeneğini seçerek html and images olarak kayıt ettim.Ama tasarımı ön tarafta yanlarında beyaz çizgiler oluyor önde sayfanın 4te3ü kadar kutu var kutunun yanlarında beyaz çizgiler var bunun için ne yapmalıyım + tasarımı sayfanın boyutuna göre nasıl büyülür küçülür yapabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekkürler...:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshop da tasarımı yaptıktan sonra slice ile keserek css kullanmadan bu şekilde bir çalışma yapmak pek sağlıklı değil aslına bakarsanız zamanla kendinizi geliştirip css e bir an önce dönmelisiniz.

ilk sorunuzu tam olarak anlayamadım ekran görüntüsü yukleyebilirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

ikinci sorunuzun cevabı ise, her tasarımda bunu yapamayabilirsiniz ama buradan web sitesini tam sayfa olarak nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Layerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Layerman

Hiç Biri / Çankırı

Alt 12-09-2010 #3
Teşekkürler bir arkadaş yardımı ile css ile sorunu hallettim çok teşşekkür ederim Web yardım
Bu mesajdan alıntı yap