Web/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Web/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Web/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe Photoshop - Uzman Adobe Illustrator - Uzman Adobe Flash ise bir artıdır Çalışma ...

ulaksoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulaksoft

Webmaster / Eskişehir

Alt 27-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
  • Adobe Photoshop - Uzman
  • Adobe Illustrator - Uzman
  • Adobe Flash ise bir artıdır

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Ulaksoft Bilgi Teknolojileri, "ulaksoft" tescilli markası ile kuruluş çalışmaları devam eden bir eğitim, yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

Web-desktop-mobile-production planning-decision support-software training alanlarında projelerimizi hayata geçirmek için altyapı çalışmalarımız sürmektedir.

Ulaksoft projeleriyle grafik tasarım üzerine freelance iş yapmak ister misiniz?

İlk grafiksel tasarım işimiz ulaksoft.com web grafik arayüzü ve kurumsal kimlik çalışmasıdır.

Katılmak isterseniz örnek çalışmalarınızla birlikte kendinizi tanıtan, çalışma prensiplerinizi, taleplerinizi içeren bir mail gönderiniz.

Kürşad Nebi Erdoğan
Ulaksoft Bilgi Teknolojileri / ANKARA

E-posta: /
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Web/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı - Türkiye GeneliWeb/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı - Türkiye GeneliWeb/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı - Türkiye GeneliWeb/Yazılım projeleri için Grafik Tasarım Uzmanı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
BeacHer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BeacHer

Webmaster / Eskişehir

Alt 29-05-2014 #3
Mail Gönderdim.
Bu mesajdan alıntı yap
Ersinmacit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ersinmacit

Grafiker / Ankara

Alt 29-05-2014 #4