web yazılım stajyeri - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - web yazılım stajyeri - İstanbul ...

servet52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

servet52

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web yazılım stajyeri

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: 75.Yıl Cumhuriyet TML

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Başlangıç düzeyinde CSS ,PHP ,HTML biliyorum.Ama okulda veri tabanı programcılığı okuyorum.Fakat kendimi web alanında geliştirmek istiyorum.Bunun için kendimi geliştirebileceğim ve 2011-2012 okul dönemi stajımı yapabileceğim yer arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0534 869 14 30
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları web yazılım stajyeri - İstanbul - web yazılım stajyeri - İstanbul ya da web yazılım stajyeri - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | web yazılım stajyeri - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
web yazılım stajyeri - İstanbul | web yazılım stajyeri - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
arenatek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arenatek

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2012 #3
Yazılım Şirketimiz için broşür, poster, infografik ve bilgi formu tasarımı yapacak stajer arıyoruz. Perfomansa göre maaş artırımı ve iş imkanı sunulacaktır. ilgileniyorsanız adresine CV'nizi ve porfolyonuzu göndermenizi rica ediyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap