Web Yazılım ve Tasarım - İstanbul

İş Veren İlanları - Web Yazılım ve Tasarım - İstanbul ...

emreakkaya1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreakkaya1905

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Yazılım ve Tasarım

Program/Seviye: Kamu kurumlarına yapmakta olduğumuz web tabanlı projemize ait kullanılan template tabanında düzenleme ve geliştirmeleri yapabilecek.İyi derecede javascript, ajax, jquery, html, css kodlarına hakim tasarımcı arkadaşlar aramaktayız.Ücret yapılacak işe göre yeterince dolgundur.Proje tasarımsal olarak %80 aşamasında tamamlanmıştır.Yapılacak kısım projenin geri kalan %20lik kısmıdır.Proje detayı ve yapılacaklar konusundaki bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz.Aciliyetli olarak tekliflerinizi beklemekteyiz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kamu kurumlarına yapmakta olduğumuz web tabanlı projemize ait kullanılan template tabanında düzenleme ve geliştirmeleri yapabilecek.İyi derecede javascript, ajax, jquery, html, css kodlarına hakim tasarımcı arkadaşlar aramaktayız.Ücret yapılacak işe göre yeterince dolgundur.Proje tasarımsal olarak %80 aşamasında tamamlanmıştır.Yapılacak kısım projenin geri kalan %20lik kısmıdır.Proje detayı ve yapılacaklar konusundaki bilgiyi bizimle irtibata geçerek alabilirsiniz.Aciliyetli olarak tekliflerinizi beklemekteyiz.

E-posta:

Telefon: 0216 657 08 44
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Web Yazılım ve Tasarım - İstanbulWeb Yazılım ve Tasarım - İstanbulWeb Yazılım ve Tasarım - İstanbulWeb Yazılım ve Tasarım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap