Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli ...

noEscapE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noEscapE

Sanat Yn. / Konya

Alt 21-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar Tasarım konusunda oldukça başarılıyım özgün yaratıcı web site ve yazılımında özgün projeler ve yazılım yapabilecek arkadaş arıyorum bu sektörde omuz omuza gidebilecegim eger ilgelenen olursa mail yoluyla ulaşabilirler.
Saygılarımla.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli - Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli ya da Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

wmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wmc

Hiç Biri / Samsun

Alt 22-05-2012 #3
mail gönderildi
sinangenc_15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinangenc_15

Webmaster / Ankara

Alt 22-05-2012 #4
mail gönderdim...
aequtias isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aequtias

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-05-2012 #5
mail gonderilmedi
noEscapE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noEscapE

Sanat Yn. / Konya

Web Projesi İçin Yazılımcı Ortak Aranıyor - Konya

Alt 07-08-2012 #6
WEB PROJESİ İÇİN YAZILIMCI ORTAK ARANIYOR / KONYA

Aranan Şehir: Konya

Program/Seviye: ASP.NET
HTML 5
CSS 3
MSSQL
PHP
MYSQL

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: PROJE İÇİN KONYADA YADA ZAMANLA KONYADA İKAMET EDECEK TERCİHEN ASP.NET DİLİ BİLEN TERCİHİMİZDİR.PHP İLERİ DÜZEYDE BİLEN ARKADAŞLARDA TERCİHİMİZDİR.MAİL YOLUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ KISACA ÖZGEÇMİŞİNİZİ BEKLİYORUZ Web Yazılımcı Beraber çalışabilecegimiz arkadaş arıyorum.. - Türkiye Geneli

E-posta: *********