web yazılımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - web yazılımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar web yazılımcı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Asp yada php jquery html css Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

ertugun25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertugun25

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

web yazılımcı

Program/Seviye: Asp yada php
jquery
html
css

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:

merhaba
Asp yada php den anlayan
Tercihen anadolu yakasında oturan tecrübeli web yazlımcı arıyoruz
Aşağıdaki mail adresine cv lerinizi gönderirseniz değerlendirmeye alınacaktır

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları web yazılımcı - Türkiye Geneli - web yazılımcı - Türkiye Geneli ya da web yazılımcı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | web yazılımcı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..