Weber sanayi girişi tag çalışması

3D Studio Max - Weber sanayi girişi tag çalışması ...

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMGhttp://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/297604_266742363351421_1*********271_1080502_752 6927_n.jpg[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
senden değişik çalışmalar bekliyoruz artık Weber sanayi girişi tag çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #3
senden değişik çalışmalar bekliyoruz artık Weber sanayi girişi tag çalışması
Bazen insanın eşref saati geliyo yapamıyor hiç bişey.
Benimki eşşek saati sanki, hiç gitmiyo, İçimden gelmiyo artık...
Tembelliğim, bezmişliğim, değiştirmek istemediğim cahilliğim, çoğu konuda pasif/ezik hallerim,
gibi sebeplerim ağır basıyor artık.

Hayatın kötü sürprizleri iyilerden daha çok olmaya başlayınca insan yaşlanıyor,
yoksa yaşanmış senelerin yaşlanmaya etkisi yok.
Yaklaşık 3 sene önceki Şener ile, şimdiki Şener arasında 10 yıl kadar yaş farkı var.

35 yaşımda iş aradığım yerlerde görüştüğüm kişiler askere gittiğime bile inanmıyorlardı,
birde evli 10 yaşında çocuğum olduğunu duyunca şaşırıyorlardı,
kimliğimi göstermek zorunda kalıyordum...

İşte böyle Bobmarley'cim değişik çalışmalar yapmaya halim yok olsada zaten,
işyerinde zaman ayırmazlar, iş maliyetinide düşürmek için uyduruk tasarımlar yaptırırlar.

Evde zaten ayrı bir kaos içindeyim, çevremde iyi, çalışkan, ve yaşamasını bilen insanların,
kötü hastalıklara yakalanıp (babam, annem gibi) birkaç senede mum gibi eriyip kuş gibi elimin arasından uçup gittiklerini gördükçe üzülüyorum vede imreniyorum.
Tam iyi bi dal buluyosun gayret ederken elinde kalıveriyor hoop boşluktasın, mücadeleden yoruldum. Gerçek yaşımı artık ileriye doğru geçiyorum hızla.

işte sana bunalım için esin kaynağı tablom kusura bakma bu cevabım için. Özür dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 19-08-2011 #4
Tembelliğim, bezmişliğim, değiştirmek istemediğim cahilliğim, çoğu konuda pasif/ezik hallerim,

Yaklaşık 3 sene önceki Şener ile, şimdiki Şener arasında 10 yıl kadar yaş farkı var.

35 yaşımda iş aradığım yerlerde görüştüğüm kişiler askere gittiğime bile inanmıyorlardı,

işyerinde zaman ayırmazlar, iş maliyetinide düşürmek için uyduruk tasarımlar yaptırırlar.

Evde zaten ayrı bir kaos içindeyim, çevremde iyi, çalışkan, ve yaşamasını bilen insanların,
kötü hastalıklara yakalanıp (babam, annem gibi) birkaç senede mum gibi eriyip kuş gibi elimin arasından uçup gittiklerini gördükçe üzülüyorum vede imreniyorum.
Tam iyi bi dal buluyosun gayret ederken elinde kalıveriyor hoop boşluktasın, mücadeleden yoruldum. Gerçek yaşımı artık ileriye doğru geçiyorum hızla.

işte sana bunalım için esin kaynağı tablom kusura bakma bu cevabım için. Özür dilerim.
daha 11 saat önce 27 ağustos gecesi 30 dakika gökyüzüne bakın. bu konudaki yazdığınız yorumla sizin hayatta çok mutlu olduğunuzu düşünüyordum ne güzel neşeli bir kişi daha diye düşünüyordum hayatta hep olumsuz tarafından bakan ben sizin gibi neşeli kişileri görünce hep 'ne güzel ne mutlu onlara' derdim ve hala da diyorum işte burdan anlaşılmıyor gerçek tarafı üzülmeyin demek kolay ama karşıdaki kişi için uygulaması bir o kadar zor ama yinede yazdığınız yorumlar gibi hep mutlu olmaya çalışın olmaz mı
çalışma için de ellerinize sağlık Weber sanayi girişi tag çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #5
daha 11 saat önce 27 ağustos gecesi 30 dakika gökyüzüne bakın. bu konudaki yazdığınız yorumla sizin hayatta çok mutlu olduğunuzu düşünüyordum ne güzel neşeli bir kişi daha diye düşünüyordum hayatta hep olumsuz tarafından bakan ben sizin gibi neşeli kişileri görünce hep 'ne güzel ne mutlu onlara' derdim ve hala da diyorum işte burdan anlaşılmıyor gerçek tarafı üzülmeyin demek kolay ama karşıdaki kişi için uygulaması bir o kadar zor ama yinede yazdığınız yorumlar gibi hep mutlu olmaya çalışın olmaz mı
çalışma için de ellerinize sağlık Weber sanayi girişi tag çalışması
Seventh... kardeşimsin.
Çok sağol yapım itibariyle genelde ya gökyüzünde ya yerin dibinde yaşayan biriyim,
normal bi şekilde yaşamayı haala öğrenemedim.
Çok üzgünüm bu durumdan dolayı kusuruma bakma aslında yazmamalıydım böyle şeyleri.
Etki tepki etkileşimini düşünerek ama tutamadım işte çıkıverdi içimden üzgünüm Sen'in için.
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 19-08-2011 #6
Seventh... kardeşimsin.
Çok sağol yapım itibariyle genelde ya gökyüzünde ya yerin dibinde yaşayan biriyim,
normal bi şekilde yaşamayı haala öğrenemedim.
Çok üzgünüm bu durumdan dolayı kusuruma bakma aslında yazmamalıydım böyle şeyleri.
Etki tepki etkileşimini düşünerek ama tutamadım işte çıkıverdi içimden üzgünüm Sen'in için.
öyle düşünmeyin insan bunaldığı zaman bir yerden bunu atmak ister bunu yazmanız gerekiyormuş ki yazdınız benim söylemek istediğim sadece neşeli bir kişi olarak gördüğüm için (bu forumda neşeli olarak gördüğüm birkaç kişi daha var) böyle bir yorum görmek şaşırttı yalnızca ama tabiki biliyorum insan her zaman mutlu olamaz ki olmasın da zaten mutlu olmanın, huzurlu olmanın keyfini nasıl çıkarırız o zaman ama yine de böyle zamanları az hasarla atlatmak kadar keyifli birşey yoktur o yüzden ne olursa olsun yorumlarınız gibi hep neşeli olmaya çalışın
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #7
öyle düşünmeyin insan bunaldığı zaman bir yerden bunu atmak ister bunu yazmanız gerekiyormuş ki yazdınız benim söylemek istediğim sadece neşeli bir kişi olarak gördüğüm için (bu forumda neşeli olarak gördüğüm birkaç kişi daha var) böyle bir yorum görmek şaşırttı yalnızca ama tabiki biliyorum insan her zaman mutlu olamaz ki olmasın da zaten mutlu olmanın, huzurlu olmanın keyfini nasıl çıkarırız o zaman ama yine de böyle zamanları az hasarla atlatmak kadar keyifli birşey yoktur o yüzden ne olursa olsun yorumlarınız gibi hep neşeli olmaya çalışın
Sağol güzelim... ilginden dolayı teşekkür ederim.

İnşAllah çalışacağım.
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 19-08-2011 #8
Sağol güzelim... ilginden dolayı teşekkür ederim.

İnşAllah çalışacağım.
huzurla kalın Weber sanayi girişi tag çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2011 #9
huzurla kalın Weber sanayi girişi tag çalışması
Amin kardeşim,
bende aynen senin için aynı şeyi diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-08-2011 #10

Şener başkan imkan olduğunda neler yapacağını şimdi daha iyi biliyorum..ve kesinlikle inanıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları