Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Web Tasarım Hizmetleri Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Tüm Grafik Programlarında, istediğiniz tasarım efectleriyle... 22 yıllık matbaacılık ve 10 yıllık grafikerlik deneyimlerimle, sınırımız sadece sizin hayal gücünüz kadardır... ...

ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Web Tasarım Hizmetleri

Program/Seviye: Tüm Grafik Programlarında, istediğiniz tasarım efectleriyle...

22 yıllık matbaacılık ve 10 yıllık grafikerlik deneyimlerimle, sınırımız sadece sizin hayal gücünüz kadardır...

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: örnek çalışmalar için mail yoluyla haberleşebiliriz...

İşle ilgili açıklama: Hayalini Kurduğunuz Web Sitesine Sahip Olmak isterseniz buyrun...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli - Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli | Webmaster & Grafikerim freelance iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Matbaa Grafikeri / Web Tasarım - Türkiye Geneli

Alt 20-12-2011 #3
Matbaa Grafikeri / Web Tasarım

Program/Seviye: CorelDraw, PhotoShop, Preps, Html, Css, Xml, FrontPage, WordPress, Joomla, Çizgi Film, Animasyon, 3D Sunum, Dergi Katalog Forma Montajlama, Hazırlık Çalışmaları

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Dünyanın Her yerine Grafik Tasarım Desteği, Zamanında ve güvenilir, 24 saat iletişim...

E-posta: *********

Telefon: *********